Відомості про стан проходження перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади" (діючий)

 

  №

Дата початку перевірки
П.І.Б. особи, щодо якої здійснюється перевірка/результат перевірки

 
Посада на яку претендує/призначений
Копія заяви про перевірку
Копія Декларації

1.
23.03.2015
Бендик Лариса Василівна
Начальник юридичного відділу апарату РДА
завантажити
завантажити

2.
23.03.2015
Вайнагій Олена Миколаївна
Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
завантажити
 завантажити

3.
23.03.2015
Васильовка Вікторія Степанівна
Начальник відділу зв’язків з громадським організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату РДА
завантажити
завантажити

4.
23.03.2015
Приймаченко Наталія Іванівна
Завідувач сектору кадрової роботи апарату РДА
 завантажити
завантажити

5.
23.03.2015
Руснак Володимир Михайлович
Завідувач сектору надання адміністративних послуг РДА
завантажити
завантажити

6.
23.03.2015
Шмоцер Тетяна Михайлівна
Завідувач сектору контролю апарату РДА
завантажити
завантажити

7.
23.03.2015
Ігнатюк Дмитро Миколайович
 Начальник відділу агропромислового розвитку РДА
 завантажити
 завантажити

8.
23.03.2015
Спасюк Марія Юріївна
 Начальник управління соціального захисту населення РДА
 завантажити
 завантажити

9.
24.03.2015
Кухар Ганна Йосипівна
 Начальник архівного відділу РДА
 завантажити
завантажити

10.
24.03.2015
Боднарчук Олександр Вікторович
 Начальник відділу містобудування та архітектури РДА
 завантажити
завантажити

11.
24.03.2015
Севч Оксана Іванівна
 Начальник управління освіти, молоді та спорту РДА
 завантажити
 завантажити

12.
24.03.2015
Даскало Ганна Михайлівна
 Завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей РДА
 завантажити
 завантажити

13.
24.03.2015
Закурена Наталія Адальбертівна
  Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА
   завантажити
  завантажити

14.
24.03.2015
Микуляк Марія Олексіївна
Начальник загального відділу апарату РДА
 завантажити
 завантажити

15.
25.03.2015
Ключівська Олеся Михайлівна
Начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА
 завантажити
 завантажити

16.
25.03.2015
Горан Мар'яна Михайлівна
 Відділ фінансово-господарського забезпечення  апарату РДА
 завантажити
 завантажити

17.
25.03.2015
Ластовичак Олена Миколаївна
 Начальник фінансового управління РДА
  завантажити
завантажити

18.
26.03.2015
Кокіш Олена Павлівна
 Начальник служби у справах дітей РДА
  завантажити
  завантажити

19.
26.03.2015
Турок Віктор Степанович
Заступник голови РДА
 завантажити
 завантажити

20.
27.03.2015
Неміш Василь Іванович
 Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА
 завантажити
 завантажити

21.
27.03.2015
Рущак Дмитро Дмитрович
 Начальник відділу туризму та зовнішньоекономічної діяльності управління економічного розвитку і торгівлі РДА
 завантажити
 завантажити

22.
27.03.2015
Савляк Ірина Пилипівна
 Завідувач сектору контролю апарату РДА
 завантажити
 завантажити

23.
27.03.2015
Тернущак Валентина Павлівна
Керівник апарату РДА
 завантажити
 завантажити

24.
27.03.2015
Тимощук Сергій Анатолійович
 Завідувач сектору з питань цивільного захисту населення РДА
 завантажити
завантажити 

25.
27.03.2015
Шепета Володимир Леонідович
 Начальник відділу культури апарату РДА
 завантажити
 завантажити

26.
27.03.2015
Штефура Михайло Михайлович
 Завідувач сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА
 завантажити
 завантажити

 27.
 27.03.2015
Шундерюк Жанна Миколаївна
 Начальник відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 28.
 27.03.2015
Шемота Марія Юріївна
 Завідувач сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог і компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 29.
 27.03.2015
Рачинська Людмила Миколаївна
 Завідувач сектору виплат допомог відділу надання соціальних допомог і компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 30.
 27.03.2015
Олашин Наталія Павлівна
 Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 31.
 27.03.2015
Манілець Ганна Іванівна
 Начальник відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА
завантажити
 завантажити

 32.
 27.03.2015
Катеринюк Мар'яна Василівна
 Начальник відділу-юристконсульт кадрової та правової роботи УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 33.
 27.03.2015
Ількович Ганна Василівна
 Завідувач сектору нагляду за правильністю призначення та виплати пенсії УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 34.
 27.03.2015
Грицак Ростислав Михайлович
 Начальник відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 35.
 27.03.2015
Годван Валентина Петрівна
 Завідувач сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 36.
 27.03.2015
Богачук Василь Володимирович
 Начальник відділу праці та соціальних зв'язків УСЗН РДА
завантажити
 завантажити

 37.
 30.03.2015
Маркітан Інна Миколаївна
 Завідував сектору - головний державний соціальний інспектор УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 38.
 30.03.2015
Колачук Олена Юріївна
 Завідувач сектору нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 39.
 30.03.2015
Дуб'юк Олеся Михайлівна
 Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС УСЗН РДА
 завантажити

завантажити

 40.
 21.04.2015
Булеца Віталій Віталійович
Завідувач сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА
 завантажити
завантажити

 41.
 21.04.2015
Дячук Віталій Ілліч

  Начальник організаційного відділу апарату РДА

 завантажити
 завантажити

 42.
 20.05.2015
Карабчук Світлана Андріївна
 Спеціаліст І категорії служби у справах дітей РДА
завантажити
 завантажити

 43.
 02.06.2015
Балота Іван Іванович
 Адміністратор центру надання адміністративних послуг РДА
 завантажити
 завантажити

 44.
 02.06.2015
Боднар Іван Васильович
 Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА
завантажити
завантажити

 45.
 02.06.2015
Жуківська Світлана Володимирівна
  Державний адміністратор сектору надання адміністративних послуг РДА
 завантажити
 завантажити

 46.
 02.06.2015
Франц Галина Миколаївна
 Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА
 завантажити
 завантажити

 47.
 02.06.2015
Баранюк Ганна Іванівна
Головний спеціаліст відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління РДА
 завантажити
завантажити

 48.
02.06.2015
Боднар Петро Іванович
  Провідний спеціаліст відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління РДА
завантажити
 завантажити

 49.
 02.06.2015
Грегірчак Віталій Миколайович
 Головний спеціаліст відділу доходів та галузей виробничої сфери фінансового управління РДА
 завантажити
 завантажити

 50.
 02.06.2015
Джупенюк Леся Романівна
  Головний спеціаліст відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління РДА
 завантажити
 завантажити

 51.
 02.06.2015
Корадіні Едіта Антонівна
  Начальник відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління РДА
 завантажити
 завантажити

 52.
 02.06.2015
Олашин Лариса Іванівна
  Головний спеціаліст  фінансового управління РДА
 завантажити
 завантажити

 53.
 02.06.2015
Тулик Мар'яна Миколаївна
  Головний спеціаліст бухгалтерського відділу фінансового управління РДА
 завантажити
завантажити

 54.
02.06.2015
Чорниш Віталія Миколаївна
 Начальник бюджетного відділу фінансового управління РДА
 завантажити
 завантажити

 55.
02.06.2015
Штефанюк Гізелла Володимирівна
  Головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління РДА
 завантажити
 завантажити

 56.
04.06.2015
Писар Василь Васильович
 Заступник начальника відділу освіти РДА
 завантажити
 завантажити

 57.
04.06.2015
Долженко Галина Анатоліївна
 Заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА
 завантажити
завантажити

 58.
08.06.2015
Рогожан Роман Іванович
  Заступник начальника-начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління РДА
 завантажити
 завантажити

 59.
10.06.2015
Будлянська Світлана Петрівна
 Спеціаліст І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА
завантажити
 завантажити

 60.
10.06.2015
Валькіна Наталія Дмитрівна
  Головний спеціаліст відділу кадрової роботи апарату РДА
завантажити
 завантажити

 61.
10.06.2015
Вознюк Галина Дмитрівна
 Провідний спеціаліст сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА
 завантажити
 завантажити

 62.
10.06.2015
Мельніченко Любов Анатоліївна
 Спеціаліст І категорії сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей РДА
 завантажити
 завантажити

 63.
10.06.2015
Седлак Вікторія Олександрівна
 Спеціаліст І категорії відділу зв'язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 64.
10.06.2015
Сенько Віталій Віталійович
 Головний спеціаліст відділу туризму та зовнішньоекономічної діяльності управління економічного розвитку і торгівлі РДА
 завантажити
 завантажити

 65.
10.06.2015
Лета Оксана Василівна
 Головний бухгалтер відділу агропромислового розвитку РДА
 завантажити
завантажити

 66.
10.06.2015
Швайгер Андріяна Йосипівна
  Провідний спеціаліст відділу агропромислового розвитку РДА
 завантажити
завантажити

 67.
10.06.2015
Горбач Олена Юріївна
 Спеціаліст І категорії загального відділу апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 68.
10.06.2015
Гиндрюк Ярослав Михайлович
 Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 69.
10.06.2015
Карабчук Марія Василівна
 Провідний спеціаліст сектору кадрової роботи апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 70.
10.06.2015
Кабаль Олена Василівна
  Провідний спеціаліст архівного відділу РДА
 завантажити
 завантажити

 71.
10.06.2015
Метнечук Наталія Юріївна
 Головний спеціаліст організаційного відділу РДА
 завантажити
 завантажити

 72.
10.06.2015
Янчук Ольга Романівна
 Провідний спеціаліст сектору контролю апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 73.
10.06.2015
Ворохта Наталія Павлівна
 Головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту РДА
 завантажити
 завантажити

 74.
11.06.2015
Бузак Іванна Юріївна
 Спеціаліст І категорії відділу зв'язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 75.
11.06.2015
Дзвінчук Ольга Олександрівна
 Провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 76.
11.06.2015
Зейкан Василь Васильович
 Головний спеціаліст з питань містобудівного кадастру відділу містобудування та архітектури РДА
 завантажити
 завантажити

 77.
11.06.2015
Савляк Інна Іванівна
 Головний спеціаліст відділу культури РДА
 завантажити
 завантажити

 78.
11.06.2015
Сафтюк Ігор Васильович
 Спеціаліст І категорії юридичного відділу апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 79.
15.06.2015
Брехлічук Павло Павлович
 Провідний спеціаліст відділу охорони здоров'я РДА
 завантажити
 завантажити

 80.
15.06.2015
Кобаса Наталія Юріївна
 Головний спеціаліст відділу соціально-економічного аналізу і торгівлі управління економічного розвитку і торгівлі РДА
 завантажити
 завантажити

 81.
15.06.2015
Котлан Іванна Юріївна
 Головний спеціаліст сектору опіки, піклування і усиновлення служби у справах дітей РДА
 завантажити
 завантажити

 82.
15.06.2015
Юрак Діана Володимирівна
 Спеціаліст І категорії архівного відділу РДА
 завантажити
 завантажити

 83.
16.06.2015
Ластовичак Марія Іванівна
 Головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей РДА
 завантажити
 завантажити

 84.
16.06.2015
Юришинець Тетяна Василівна
 Головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 85.
16.06.2015
Дем'ян Марія Іванівна
 Головний спеціаліст відділу культури РДА
 завантажити
 завантажити

 86.
16.06.2015
Штефанюк Олександр Петрович
 Спеціаліст І категорії сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 87.
16.06.2015
Олашин Марія Іванівна
 Спеціаліст І категорії відділу охорони здоров'я РДА
 завантажити
 завантажити

 88.
19.06.2015
Червак Тетяна Семенівна
 Головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА
 завантажити
 завантажити

 89.
12.06.2015
Вершлер Вікторія Іванівна
 Головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 90.
12.06.2015
Ворохта Олена Миколаївна
 Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 91.
12.06.2015
Гулин (Ількович) Марія Василівна
  Головний спеціаліст сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 92.
12.06.2015
Зварич Марія Василівна 
 Спеціаліст І категорії сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 93.
12.06.2015
Йонаш Марія Василівна
 Провідний спеціаліст сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 94.
12.06.2015
Кабаль Степан Миколайович
 Головний спеціаліст відділу праці та соціальних зв'язків  УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 95.
12.06.2015
Ключівський Іван Кирилови
  Головний спеціаліст з питань нормування, продуктивності праці, соціального партнерства альтернативної служби УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 96.
12.06.2015
Кокирч Марія Василівна
 Провідний спеціаліст сектору прийняття рішень  відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 97.
12.06.2015
Молдавчук Марія Михайлівна
  Спеціаліст І категорії сектору прийняття рішень  відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 98.
12.06.2015
Николайчук Марина Василівна
  Провідний спеціаліст сектору прийняття рішень  відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 99.
12.06.2015
Попович Алла Василівна
 Головний спеціаліст-координатор сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 100.
12.06.2015
Романюк Любов Іванівна
 Спеціаліст І категорії сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 101.
12.06.2015
Семенюк Іван Михайлович
 Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 102.
12.06.2015
Титор Оксана Василівна
  Спеціаліст І категорії сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 103.
12.06.2015
Турусов Сергій Володимирович
  Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 104.
12.06.2015
Федак Мар'яна Василывна
 Провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 105.
12.06.2015
Фіріщак Олена Іванівна
  Спеціаліст І категорії сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 106.
12.06.2015
Штайгер Олена Володимирівна
  Державний соціальний інспектор УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 107.
12.06.2015
Штодлер Марія Юріївна
 Спеціаліст І категорії  сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 108.
15.06.2015
Геф'юк Марина Юріївна
 Головний спеціаліст відділу інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 109.
16.06.2015
Лапчак Ольга Миколаївна
 Провідний спеціаліст-архіваріус сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 110.
16.06.2015
Мініх Агнеса Томашівна
 Провідний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 111.
16.06.2015
Томашук Наталія Іванівна
  Головний спеціаліст сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 112.
18.06.2015
Карабінюк Тетяна Юріївна
  Спеціаліст І категорії сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 113.
18.06.2015
Ковбаснюк Тетяна Василівна
 Спеціаліст І категорії по роботі із зверненнями відділу кадрової та правової роботи УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 114.
19.06.2015
Кирн Леся Олексіївна

 Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА

 завантажити
 завантажити

 115.
19.06.2015
Шемота Таліна Анатоліївна
 Головний спеціаліст сектору нагляду за правильністю призначення та виплати пенсії УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 116.
19.06.2015
Митрюк Неля Василівна
 Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 117.
22.06.2015
Липчак Віталій Юрійович
 Провідний спеціаліст відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни,  праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 118.
22.06.2015
Дуб'юк Марія Миколаївна
  Спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 119.
22.06.2015
Липитчук Олена Ярославівна
  Головний спеціаліст відділу кадрової та правової роботи УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 120.
22.06.2015
Титарчук Лілія Михайлівна
  Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 121.
22.06.2015
Юраш Валентина Василівна
 Провідний спеціаліст сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог і компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 122.
29.07.2015
Медвідь Віктор Васильович
 Начальник відділу охорони здоров'я РДА
 завантажити
 завантажити

 123.
29.07.2015
Білічак Наталія Георгіївна
Провідний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту РДА
 завантажити
 завантажити

 124.
24.03.2016
Бендак Вікторія Золтанівна
 Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 125.
 24.03.2016
Бройса Марина Василівна
 Спеціаліст І категорії сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій  УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 126.
 24.03.2016
Гаврилів Наталія Володимирівна
 Провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 127.
 24.03.2016
Ємченко Ольга Ярославівна
 Заступник начальника відділу персоніфікованого  обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 128.
24.03.2016
Курін Світлана Ярославівна
 Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 129.
24.03.2016
Максимчук Наталія Василівна
 Заступник начальника відділу соціальних допомог та компенсацій  УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 130.
24.03.2016
Сов'як Вікторія Юріївна
 Державний соціальний інспектор УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 131.
24.03.2016
Томенюк Мар'яна Іванівна
  Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 132.
24.03.2016
Шушман Ірина Володимирівна
  Спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім'ї та жінок УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 133.
24.03.2016
Кокирч Ганна Юріївна
  Спеціаліст І категорії  відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА
 завантажити
 завантажити

 

Остання зміна сторінки: 16-01-2019 14:22