Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 року № 886 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських  товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку  на одиницю оброблюваних угідь», обласна комісія департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації з прийняття рішень щодо виплати субсидії з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, приймає документи на отримання державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь.

Субсидії надаються отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка (за винятком післяукісних культур) у розмірі до 5000 гривень на один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем.

Перелік документів які потрібно надати до 15 листопада 2021 року 

обласній комісії, (м. Ужгород, пл. Народна 4, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, каб. 226. тел. 63-05-19(sad)

1.    Заяву на отримання субсидії (за формою);

2.   Довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

3. Письмове підтвердження, що отримувачу в поточному році не виділялася субсидія новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштів бюджетної програми «Фінансова підтримки сільгоспвиробників» за напрямом «фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» на площі посівів сільськогосподарських культур на які надається субсидія;

4.  Письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та/або нецільового використання;

5.  Акт про висів насіння (за формою);

6.  Заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма № 4 с/г);

7.  Акт про збір врожаю (за формою).

Остання зміна сторінки: 13-09-2022 16:24