Новини

ЗВЕРТАЙТЕСЬ У ЦНАП ЛИШЕ У РАЗІ КРАЙНЬОЇ НЕОБХІДНОСТІ!

РАХІВСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ІНФОРМУЄ:

ЗВЕРТАЙТЕСЬ У ЦНАП ЛИШЕ У РАЗІ КРАЙНЬОЇ НЕОБХІДНОСТІ!

Закликаємо мешканців Рахівщини утриматися від відвідування ЦНАПу без нагальної потреби у період карантинних заходів. Якщо є необхідність отримати певну адміністративну послугу, рекомендуємо проконсультуватися телефоном або онлайн про те, чи можна отримати цю послугу дистанційно.

Замовляйте максимальну кількість послуг дистанційно через електронні сервіси:

Оперативна інформація!

Ситуація щодо COVID-19 в Рахівському районі станом на 10 годину 9 квітня 2020 року:

- трьом мешканцям Рахівського району (смт. Великий Бичків) встановлено діагноз COVID-19, 1-н з яких медичний працівник;

- за добу, що минула проведено 2 швидких тестів на COVID-19 та відібрано 70 біологічних матеріалів для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію;

- кількість осіб, що мають ознаки ГРВІ, які схожі з ознаками коронавірусу, під наглядом – 4 особи;

Спалювати суху рослинність та сміття – заборонено!

Держенергонагляд вкотре звертається до громадян з проханням не спалювати опале листя, суху траву та побутове сміття. Такі дії не тільки шкодять довкіллю, а й несуть загрозу об’єктам енергетичної інфраструктури, що можуть бути пошкоджені внаслідок умисного підпалу сухостою або сміття та можуть призвести до пожежі. 

В Україні безкоштовно надаватимуть консультації щодо земельної реформи

Юристи системи безоплатної правової допомоги (БПД) пропонують консультації щодо земельних питань. Про це повідомляє прес-служба Координаційного центру з надання правової допомоги.

У травні відбудеться індексація пенсій

1 квітня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”, яка регулює питання проведення індексації пенсій у 2020 році.

Постановою визначено дату проведення індексації пенсій у 2020 році: 1 травня.

Заклади профосвіти мають дистанційно провести атестацію випускників

Якщо державна кваліфікаційна атестація випускників профтехів припадає на період карантину, заклад має організувати її у дистанційній формі. Таке роз’яснення надає Міністерство освіти і науки у листі щодо завершення навчального року в профтехах, який був розісланий сьогодні, 8 квітня 2020 року.

Власники землі та землекористувачі звільнені від плати за землю за період з 1 березня по 30 квітня 2020 року

Відповідно до Закону України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» власники землі та землекористувачі звільнені від плати за землю за період з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

В АПК розповіли про стан галузі тваринництва на Закарпатті

За інформацією директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрія Лесьо, в галузі тваринництва відмічається позитивна динаміка розвитку. Зокрема, відмічається нарощування та стабілізація поголів’я деяких видів сільськогосподарських тварин та збільшення виробництва тваринницької продукції.

Увага!

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 10 годину 9 квітня:

- Одна особа вилікувалася;

- 51 закарпатцю встановлено діагноз COVID-19, 5-ро з яких медичні працівники;

- За добу, що минула проведено 16 швидких тестів на COVID-19 та відібрано 70 біологічних матеріалів для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію;

Увага!

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 10 годину 9 квітня:

- Одна особа вилікувалася;

- 51 закарпатцю встановлено діагноз COVID-19, 5-ро з яких медичні працівники;

- За добу, що минула проведено 16 швидких тестів на COVID-19 та відібрано 70 біологічних матеріалів для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію;