Новини

До уваги роботодавців області!

Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує,  що роботодавцям, у яких за основним місцем роботи у 2019 році працювали 8 і більше осіб, необхідно подати в строк до 01 березня 2020 року «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2019 рік» (форма № 10-ПІ річна).
Адреса відділення: пл. Ш.Петефі, 14, м. Ужгород, 88000.
Контактний телефон: (0312) 61-53-35, 61-23-66;
Email: zakfszi@ukr.net zakarpattia@ispf.gov.ua

Конференція, що покликана змінити ситуацію в Солотвино

29 січня 2020 року в рамках проєкту ImProDiReT та за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації в області проходитиме конференція високого рівня, присвячена темі “Дорожня карта вирішення надзвичайної ситуації у смт.Солотвино та створення рішень для стійкого майбутнього”. 

У Закарпатті вшанували пам'ять жертв Голокосту

27 січня у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в м.Мукачево біля пам`ятного знаку «Чоловікам, жінкам, старим та дітям, які були жорстоко вбиті в часи фашистської окупації тільки тому, що вони були євреями», відбувся мітинг-реквієм, під час якого вшановано пам'ять невинно вбитих євреїв.

Переробна промисловість у Закарпатті матиме життя

Як працює інвестиційний проєкт, який понад 20 років започаткувала німецька родина у Закарпатті, а нині розвиває досвідчений бізнесмен Герман Розентал, та з якими проблемами нині зіштовхнулося підприємство, дізнавалися в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко та народний депутат Верховної Ради України Михайло Лаба, відвідавши ТОВ «Сандерс-Виноградів».

Конструктивний діалог - як запорука ефективної взаємодії

З такою пропозицією звернувся очільник Закарпаття Олексій Гетманенко до депутатів Виноградівської райради під час спільної їхньої зустрічі з народним депутатом Верховної Ради України Михайлом Лабою, яка відбулася у кабінеті голови райради Віталія Любки 23 січня.

Під час жвавої дискусії обговорено актуальні питання життєдіяльності району, зокрема, що стосуються економіки, освіти, медицини, соціальної сфери, а також окреслено план дій задля розвитку громад Виноградівщини та добробуту її жителів.

Керівник Закарпаття разом з народним депутатом провели виїзний прийом громадян у Виноградові

23 січня в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко разом з народним депутатом Верховної Ради України Михайлом Лабою здійснили виїзний прийом громадян у Виноградівській райдержадміністрації. Під час спілкування з жителями району також були присутні голова РДА Василь Кіш та голова райради Віталій Любка.

У Гечі традиційно змагаються у своїй майстерності різники-гентеші

Щороку професія різників на Закарпатті об'єднує навколо себе тих, хто займається заготівлею та приготуванням страв зі свинини у справжнє дійство. Сьогодні, 25 січня, у с. Геча, що на Берегівщині, проходить унікальний фестиваль різників-гентешів «Діснотор». 

Управління соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації інформує!

Управління соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації інформує громадян, які звертаються за призначенням державної соціальної допомоги, що відповідно до Постанов КМУ № 250 від 24.02.2003р., № 1751 від 27.12.2001р. та № 848 від 21.10. 1995р., органи соціального захисту мають право робити запити до Державної Фіскальної служби для перевірки достовірності даних про доходи заявників та членів їх сімей.

Премія КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України чекає на претендентів

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів  за особливі досягнення молоді у розбудові України. Про це повідомляє Міністерство культури, молоді та спорту.

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2019 року. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами. Проте можуть бути враховані досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.