Новини

Яким чином внутрішньо переміщені особи можуть отримати доступ до безкоштовних медичних послуг?

Доброго дня!  Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні.

Ірина Завальська

Забезпечення основних життєвих потреб у тому числі медичного обслуговування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) й досі залишається актуальним для нашої держави.

Що таке самовільне зайняття земельної ділянки?

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

Петро Василишин

Що таке  самовільне зайняття земельної ділянки?

Які правила зарахування дітей до 1-го класу у 2019 році?

31 травня спливає термін подання заяв про зарахування дитини до першого класу закладу освіти. Які документи слід подавати та як проходить процедура зарахування читайте в нашому матеріалі.

1. В які строки та які документи необхідно подати батькам для зарахування дитини до закладу освіти?

Сервіс «Є – Малятко» запрацює вже до початку літа!

«Сервіс для віддаленого оформлення документів на новонароджену дитину «Є – Малятко» запрацює вже до початку літа!» - повідомляє  начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євген Когутич.

Цей сервіс дасть змогу батькам новонародженої дитини отримати повний спектр послуг з дев’яти необхідних послуг за однією заявою. Це:

- державна реєстрація народження дитини;

- реєстрації місця проживання;

14 червня в Києві, в Палаці Спорту, відбудеться Форум бізнес- та IT-лідерів 2019  ―  наймасштабніший відкритий захід для представників бізнесу та ІТ-спільноти.

Президент України видав Указ «Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей»

З метою вжиття невідкладних заходів для подолання наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої стихійним лихом на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей, що призвело до руйнувань та пошкодження житлових будинків, транспортної інфраструктури, систем енергозабезпечення, зв’язку, заподіяння іншої шкоди, з метою захисту життя і здоров’я людей, надання їм допомоги постановляю:
1. Кабінету Міністрів України невідкладно:

Облдержадміністрація просить Міноборони відстрочити призов на строкову службу юнаків із підтоплених районів

Закарпатська обласна державна адміністрація звертається до Міністерства оборони України з проханням розглянути можливість відстрочки від призову на строкову службу юнаків із підтоплених паводком районів.

Службовці облдержадміністрації провели тренінги з питань гендерної рівності для поліцейських

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно із  Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області провели тренінги з питань гендерної рівності та протидії дискримінації за ознакою статті.

На Тячівщині у річці під мостом виявили тіло дівчинки віком 8 – 10 років

У неділю (26.05) увечері мешканці смт Буштино (Тячівський район) виявили під мостом у р.Теребля тіло дитини. Дівчинка років 8 – 10 була заплутана в гілках, які під міст нанесла паводкова хвиля. Судячи зі стану тіла, дитина загинула мінімум тиждень тому, значить, теперішній паводок причиною смерті бути не може. Детальнішу дату й причину смерті встановлюють судмедексперти.

Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС попередньо класифікувала паводок на Закарпатті надзвичайною ситуацією регіонального рівня

За орієнтовними даними збитки від стихії водному господарству склали близько 100 мільйонів гривень, а приватному сільському господарству – близько 50 мільйонів гривень
У неділю (26.05) в облдержадміністрації під головуванням в.о. голови ОДА Ярослава Галаса відбулося позапланове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Єдине питання, що розглядалося, – проходження паводка й ліквідація його наслідків.