Новини

Подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували на Закарпатті

У середу, 20 лютого, Закарпаття долучилося до загальнонаціональних заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Виступ Президента під час спеціального засідання Верховної Ради у зв’язку з 5-ю річницею з початку збройної агресії Росії проти України

Великий друг України пане Дональд Туск!
Шановний пане Голово Верховної Ради!
Шановний пане Прем’єр-міністре!
Шановні члени українського Уряду!
Шановні народні депутати!
Шановні наші іноземні друзі, які п’ять років пліч-о-пліч стоять разом з Україною, захищаючи глобальну безпеку, суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України!

Понад 4,2 мільйона гривень додаткових коштів зібрали пенсійники Закарпаття у 2018 році

Протягом минулого року до бюджету Фонду області з усіх джерел фінансування надійшло 6 мільярдів 955,3 мільйона гривень, з яких власних надходжень зібрано 30,2 мільйона гривень. Планові показники по надходженню коштів, адміністрування яких здійснюється Фондом, за 2018 рік виконано на 115,8 %, зібрано 30,2 мільйона гривень, що на 16 % більше, ніж у 2017 році. Завдяки перевиконанню в бюджет Фонду додатково надійшло понад 4,2 мільйона гривень.

У Закарпатській області минулоріч порушники земельного законодавства сплатили близько 743 тисячі гривень

Упродовж  2018 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області здійснили 869 заходів державного контролю за використанням та охороною земель усіх форм власності.

Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого, у день Стрітення Господнього вшанували учасників бойових дій на території інших держав та віддали шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок у горах Афганістану.

У Рахові вшанують пам'ять Героїв Небесної Сотні ходою та мітингом-реквієм

У середу, 20 лютого, в Рахові (площа перед РБК) відбудуться заходи з вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

16.30 – пам’ятна хода (формування колони біля готелю ,,Європа”);

17.00 – відбудеться мітинг-реквієм, запалення свічок, молитва за Україну, поминальна панахида за Героями Небесної Сотні та полеглими за незалежність і суверенітет держави.

Оргкомітет запрошує громадськість вшанувати пам’ять усіх, хто віддав життя за свободу і незалежність України.

Оголошення про проведення добору кандидатур до складу регіональної комісії з реабілітації

Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує про проведення добору кандидатур від наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України XX століття, громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України XX століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів до складу регіональної комісії з реабілітації.