Обласна комісія розглянула пропозиції щодо перерозподілу коштів ДФРР

В облдержадміністрації під головуванням Ігоря Бондаренка відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Ігор Бондаренко вивчав напрацювання міжнародних експертів проблемні питання смт Солотвино та солерудника

Сьогодні, 14 листопада, у камінній залі відбулася робоча зустріч голови ОДА Ігоря Бондаренка з представниками проекту «Вдосконалення стратегії зниження ризиків стихійних лих у Закарпатській області».

В облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи Центру допомоги учасникам АТО

Сьогодні, 14 листопада, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Дурана відбулося засідання робочої групи Центру допомоги учасникам АТО при Закарпатській ОДА. Участь у засіданні взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, директор департаменту соцзахисту населення ОДА Михайло Петрішка, керівник Центру Власта Рейпаші, ветерани АТО та волонтери.

Ігор Бондаренко: Здоров’я кожного – багатство всіх

Сьогодні, 14 листопада, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров провели зустріч з директором Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Мар’яною Возницею та її заступником Володимиром Мельничуком на їхнє прохання.

Ремонт завершено: у Лазівській ЗОШ облаштовано внутрішню вбиральню

Як проходить робота з поліпшення комфорту в навчальних закладах області, зокрема з облаштування санвузлів, цього тижня перевіряли на Воловеччині.

Володимир Зеленський підписав закон щодо викривачів корупції

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» № 198-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

Завданням документа є вдосконалення законодавства України у сфері захисту викривачів корупції з метою його узгодження з міжнародними стандартами та найкращими практиками.

В облдержадміністрації відбудуться урочистості з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку України (АНОНС)

У п’ятницю, 15 листопада, у малій залі Закарпатської ОДА (2 поверх) відбудуться урочистості до Дня працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку України.
Початок об 11.00 год.
Свято, згідно з Указом Президента, щороку відзначається 16 листопада.
Прес-служба ОДА