Консультації з громадськістю

З метою залучення громадян до участі у формуванні та реалізації державної політики, Уряд України запроваджує проведення консультацій з громадськістю з найбільш важливих для суспільства питань. Консультації з громадськістю проводяться у формі публічного громадського обговорення (безпосередня форма) та вивчення громадської думки (опосередкована форма).

Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації 29.11.2017 № 310 Про орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік

Райдержадміністрацією громадські обговорення проводяться щодо:

- проектів нормативно-правових актів, що мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод, інтересів і обов’язків громадян, а також актів, якими передбачається надання пільг чи встановлення обмежень для суб’єктів господарювання та інститутів громадянського суспільства, здійснення повноважень місцевого самоврядування, делегованих органам виконавчої влади відповідними радами тощо;

- проектів регуляторних актів;

- проектів державних і регіональних програм економічного, соціального і культурного розвитку, рішень стосовно стану їх виконання;

- звітів головних розпорядників бюджетних коштів про їх витрачання за минулий рік

- діяльності обласного комітету з економічних реформ

Органи виконавчої влади щороку складають орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України, планом законопроектних робіт та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю. Окрім того, готуються щомісячні уточнені плани проведення громадських обговорень.
Пропозиції та зауваження, що надійшли під час публічного громадського обговорення, вивчаються та аналізуються. За результатами консультацій з громадськістю органи виконавчої влади готують звіти про проведенні обговорення.
Консультації з громадськістю – важливий механізм забезпечення відкритості та прозорості державної політики. Інформація структурних підрозділів райдержадміністрації про результати такої роботи аналізується відділом зв'язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики.

Пропозиції щодо проведення консультацій з громадськістю надсилати на електронну адресу райдержадміністрації: admin@rakhiv-rda.gov.ua або через facebook.

Спілкування з громадянами та їх об’єднаннями – це живий процес, що невпинно розвивається, ми чекаємо від вас пропозицій та зауважень.

Пропозиції щодо персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при районній державній адміністрації, просимо надавати до відділу освіти, молоді та спорту Рахівської РДА до 27.03.2018 року.

Відповідальний: Василь Писар, (03132) 2 16 21, адреса електронної пошти: osvita-rakhiv@ukr.net.

ПРОЕКТ розпорядження (16.03.2018) Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання  при районній державній адміністрації

 

Остання зміна сторінки: 16-01-2019 15:30