ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

Організатор перевезень - Рахівська районна державна адміністрація, робочий орган - ПП ,,Мукачівське АТПП”.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України ,,Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України ,,Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування” № 1081 від 03.12.2008 року, розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації від 01.12.2014 року № 285.

Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських перевезень та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів в районі.

Більше читайте ТУТ

Остання зміна сторінки: 06-08-2020 16:19