У ЦНАПах області документами можна поділитися через Дію

У всіх центрах надання адмінпослуг Закарпатської області доступна технологія Дія.QR. Про це інформує заступник голови ОВА Олександр Пацкан.

Закарпаття отримало препарат для профілактичного лікування туберкульозу

Заклади охорони здоров'я Закарпаття отримали препарат рифапентин, який використовують для профілактичного лікування туберкульозу. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

У 18 закарпатських ЦНАПах доступна послуга єМалятко

Батьки новонароджених можуть скористатися комплексною послугою єМалятко у 18 ЦНАПах Закарпаття. Про це інформує заступник очільника області Олександр Пацкан.

Як підготувати оселю перед початком опалювального сезону?

На Закарпатті суттєво похолоднішало з перших днів осені. Це примусило раніше ніж зазвичай замислитися про старт опалювального сезону і ретельну підготовку до нього. На цьому зауважив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Підтримка агропромислового комплексу та місцевих виробників серед пріоритетів, – Василь Іванчо

Підтримка агропромислового комплексу та місцевих виробників сьогодні серед пріоритетів. Однак чимало питань щодо стимулювання розвитку галузі ще потребують законодавчого регулювання.

Саме з такою метою голова Закарпатської ОВА Віктор Микита та заступник очільника області Василь Іванчо ініціювали виїзну нараду в Хусті за участю першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького, народних депутатів, членів профільного комітету Верховної Ради, представників громадських організацій і підприємців регіону.

На Закарпатті організація «Люди в біді» відремонтувала житло для близько 600 переселенців

Міжнародна організація «Люди в біді» допомагає ремонтувати приміщення для проживання вимушених переселенців в області.

Результати та перспективи подальшої співпраці обговорили на нараді заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський, керуюча офісу в Україні Вероніка Кусіова й освітня менеджерка Таїсія Симочко.

У пунктах та центрах вакцинації від COVID-19 доступна вакцина CoronaVac

CoronaVac успішно використовується в Україні з березня 2021 року. Загалом за цей час українці використали 9 828 515 доз цієї вакцини.

Петро Добромільський провів зустріч з представниками міжнародної компанії «Metrica Inc.»

Посилення співпраці щодо забезпечення потреб вимушених переселенців обговорили на зустрічі заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський, президент «Metrica Inc.» Брюс Дансон і віцепрезидент міжнародної компанії Крістофер Мартін.

Заступник керівника ОП Кирило Тимошенко відвідав соляне родовище в Буштинській громаді

Керівництво Закарпатської ОВА разом із заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком у межах робочого візиту відвідали інженерний майданчик соляного родовища в Буштинській громаді.

У Закарпатській області проводитимуть дослідження потреб ВПО

На Закарпатті проведуть дослідження й проаналізують потреби вимушених переселенців та їхні наміри щодо подальшого проживання в нашому регіоні. Це потрібно для розробки нових програм підтримки, зауважив заступник голови ОВА Петро Добромільський.