Новини

Володимир Зеленський оголосив 26 вересня днем жалоби в Україні у зв’язку з катастрофою військового літака Ан-26

Президент Володимир Зеленський підписав указ № 410/2020 про оголошення в Україні дня жалоби 26 вересня.

«У зв'язку з трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю: оголосити в Україні 26 вересня 2020 року днем жалоби», – йдеться в документі.

Президент ознайомився з проектом відновлення функціонування аеропорту «Ужгород»: Маємо забезпечити повноцінний авіазв’язок між Закарпаттям і всією Україною

Президент України Володимир Зеленський у межах робочої поїздки до Закарпатської області ознайомився з проектом реконструкції Міжнародного аеропорту «Ужгород».

Володимир Зеленський обговорив з представниками провідних компаній Закарпаття нагальні проблеми бізнесу в регіоні

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Закарпатської області провів зустріч з топ-менеджерами та власниками провідних компаній – членами клубу Z 100, щоб почути від представників ділових кіл проблемні питання, які потребують вирішення.

В Ужгороді Глава держави відвідав Хрестовоздвиженський греко-католицький собор і Cвято-Миколаївську церкву, вручивши там державні нагороди

Під час робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди, присвоєні єпископу Мукачівської греко-католицької єпархії Мілану Шашіку та митрополиту Мукачівському і Ужгородському Української православної церкви Феодору.

Ремонт Закарпатської філармонії буде включено до «Великого будівництва» в культурі – Президент

У межах робочої поїздки до Закарпатської області Президент України Володимир Зеленський відвідав Закарпатську обласну філармонію.

Директор закладу Іван Микита показав Главі держави концертну залу.

Україна повинна мати власне виробництво та промисловість, інакше ми завжди відставатимемо від інших – Глава держави під час відвідання «Єврокару»

У межах робочої поїздки до Закарпатської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з роботою ПрАТ «Єврокар».

Голова наглядової ради підприємства Олег Боярин продемонстрував Президенту роботу виробничого цеху, де здійснюється крупновузлове збирання авто, складання двигунів.

Цьогоріч на Закарпатті будують втричі більше доріг, ніж у попередні 10 років – Президент

Під час робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський проінспектував перебіг реконструкції автодороги державного значення М-24 Велика Добронь – Мукачево – Берегове – контрольно-пропускний пункт «Лужанка», яка відновлюється в межах Національної програми «Велике будівництво». 

Європейське визнання українського танцювального спорту завдяки закарпатській спортсменці Вероніки Мишко!

19 вересня 2020 року в м.Орхус (Данія) відбувся Чемпіонат Європи WDSF EUROPEAN CHAMPIONSHIP TEN DANCE 2020 - щорічні офіційні змагання Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту.

У фінальному турі Україна завоювала срібло Чемпіонату Європи, залишивши далеко позаду потужних професійних спортсменів Фінляндії, Іспанії, Франції Німеччини.  

Володимир Зеленський: Для нас політично та геополітично важливо підтримувати й розвивати Закарпаття

Закарпаття – це прекрасна частина Української держави, і дуже важливо підтримувати та розвивати цей регіон, заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Закарпатської області.

Україна комплексно вирішуватиме проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску – Президент

Проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску потрібно вирішувати комплексно, адже вона має декілька аспектів, заявив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Закарпатської області.