Новини

Бронювання працівників уже доступне в Дії: який алгоритм?

Відтепер бронювати працівників можна в Дії. Новий механізм спрощує процедуру і скорочує час очікування.

Тож зараз бізнес, організації та установи звертатимуться до обласної військової адміністрації тільки для отримання статусу критично важливих для функціонування економіки й життєдіяльності краю. На цьому наголосив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»,

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»,

приурочений до Дня Незалежності України

В Україні діє програма зі стимулювання використання альтернативних джерел енергії «ГрінДІМ»

В Україні стартувала програма, що передбачає часткову компенсацію для ОСББ та житлово-будівельних кооперативів на встановлення теплових насосів і сонячних панелей, а також на сертифікацію енергетичної ефективності будинків.

На Рахівщину завітав Карел Бургер Дірвен, Перший почесний консул України в Нідерландах та радник ЄБРР

     На Рахівщину завітав Карел Бургер Дірвен, Перший почесний консул України в Нідерландах та радник ЄБРР (Karel Burger Dirven 1st Honorary Consul of Ukraine to The Netherlands Statenlid(MP) Noord-Brabant(NL)). Він зустрівся з головою Рахівської районної військової адміністрації Владіславом Кичом та заступником голови Рахівської міської ради Молдавчуком Іваном. Було обговорено деякі питання щодо співпраці у сфері розвитку туризму, розбудови інфраструктури, Еко-туризму. Консул цікавився життям громади під час воєнного стану.

Українці за кордоном ще рік зможуть користуватися роумінгом без додаткових доплат

Мільйони українців, які вимушено виїхали за кордон, зможуть і надалі спілкуватися з близькими в Європі за доступними тарифами — до липня 2025 року. Спільну заяву з європейськими операторами продовжили ще на рік. Продовження угоди підписали 22 європейські та 7 українських операторів (3Mob, Data Group, Kyivstar, Lifecell, Ukrtelecom, Vega, Vodafone Ukraine).

Компенсацію в межах програми «Energy Help» отримають понад 200 підприємств Закарпаття

211 підприємств Закарпаття отримали часткову компенсацію за придбані альтернативні джерела енергозабезпечення в межах обласної програми «Energy Help».

Заступник голови ОВА Василь Іванчо зауважив, що ця важлива ініціатива допомагає бізнесу адаптуватися до викликів, стати більш енергонезалежними, продовжувати роботу у звичайному темпі.

Стартувала реєстрація на «Український молодіжний форум: вільні мріяти!»

Захід, присвячений відзначенню Міжнародного дня молоді, відбудеться протягом 10–12 серпня у столиці та Київській області.

Форум об’єднає близько 300 представників і представниць молодіжної сфери з різних куточків України.

Розпочалися двосторонні зустрічі між Україною та Єврокомісією в межах скринінгу

Сьогодні, 8 липня в Брюсселі, Бельгія, розпочалася перша двостороння зустріч Україна-ЄС щодо оцінки адаптації українського законодавства до права ЄС. Це наступний важливий крок на шляху до членства в ЄС.

Дводенна зустріч Європейської Комісії та України в межах здійснення офіційного скринінгу відповідності законодавства України праву ЄС присвячена переговорному розділу 5 «Публічні закупівлі». Цей розділ входить до кластера 1 «Основи процесу вступу до ЄС» – саме цей кластер під час перемовин відкривають першим і закриють останнім.

10 липня відбудеться онлайн-зустріч керівництва ОВА з представниками бізнесу

До уваги бізнесу Закарпаття!

Керівництво ОВА ініціювало онлайн-обговорення питань:

  • функціонування економіки регіону в умовах енергетичної кризи;
  • процедури бронювання працівників.

Захід відбудеться в середу, 10 липня. Початок о 15:00.

Підприємців області запрошують приєднатися до обговорення на платформі Zoom за цим посиланням.

Ветеран війни може оформити субсидію за спрощеною процедурою онлайн

В Україні триває експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни процедуру звернення за пільгою на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) (постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2023 № 1395 «Про реалізацію експериментального проєкту з удосконалення порядку взяття на облік ветеранів війни і надання їм пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу»).