Новини

На Рахівщину завітав Карел Бургер Дірвен, Перший почесний консул України в Нідерландах та радник ЄБРР (Karel Burger Dirven 1st Honorary Consul of Ukraine to The Netherlands Statenlid(MP) Noord-Brabant(NL)). Він зустрівся з головою Рахівської районної військової адміністрації Владіславом Кичом та заступником голови Рахівської міської ради Молдавчуком Іваном. Було обговорено деякі питання щодо співпраці у сфері розвитку туризму, розбудови інфраструктури, Еко-туризму. Консул цікавився життям громади під час воєнного стану.

Українці за кордоном ще рік зможуть користуватися роумінгом без додаткових доплат

Мільйони українців, які вимушено виїхали за кордон, зможуть і надалі спілкуватися з близькими в Європі за доступними тарифами — до липня 2025 року. Спільну заяву з європейськими операторами продовжили ще на рік. Продовження угоди підписали 22 європейські та 7 українських операторів (3Mob, Data Group, Kyivstar, Lifecell, Ukrtelecom, Vega, Vodafone Ukraine).

Компенсацію в межах програми «Energy Help» отримають понад 200 підприємств Закарпаття

211 підприємств Закарпаття отримали часткову компенсацію за придбані альтернативні джерела енергозабезпечення в межах обласної програми «Energy Help».

Заступник голови ОВА Василь Іванчо зауважив, що ця важлива ініціатива допомагає бізнесу адаптуватися до викликів, стати більш енергонезалежними, продовжувати роботу у звичайному темпі.

Стартувала реєстрація на «Український молодіжний форум: вільні мріяти!»

Захід, присвячений відзначенню Міжнародного дня молоді, відбудеться протягом 10–12 серпня у столиці та Київській області.

Форум об’єднає близько 300 представників і представниць молодіжної сфери з різних куточків України.

Розпочалися двосторонні зустрічі між Україною та Єврокомісією в межах скринінгу

Сьогодні, 8 липня в Брюсселі, Бельгія, розпочалася перша двостороння зустріч Україна-ЄС щодо оцінки адаптації українського законодавства до права ЄС. Це наступний важливий крок на шляху до членства в ЄС.

Дводенна зустріч Європейської Комісії та України в межах здійснення офіційного скринінгу відповідності законодавства України праву ЄС присвячена переговорному розділу 5 «Публічні закупівлі». Цей розділ входить до кластера 1 «Основи процесу вступу до ЄС» – саме цей кластер під час перемовин відкривають першим і закриють останнім.

10 липня відбудеться онлайн-зустріч керівництва ОВА з представниками бізнесу

До уваги бізнесу Закарпаття!

Керівництво ОВА ініціювало онлайн-обговорення питань:

• функціонування економіки регіону в умовах енергетичної кризи;
  • процедури бронювання працівників.

Захід відбудеться в середу, 10 липня. Початок о 15:00.

Підприємців області запрошують приєднатися до обговорення на платформі Zoom за цим посиланням.

Ветеран війни може оформити субсидію за спрощеною процедурою онлайн

В Україні триває експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни процедуру звернення за пільгою на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) (постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2023 № 1395 «Про реалізацію експериментального проєкту з удосконалення порядку взяття на облік ветеранів війни і надання їм пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу»).

Медичні заклади Закарпаття отримали 35 ноутбуків

Девайси розподілили в центри первинної медико-санітарної допомоги та комунальні медичні заклади в різних куточках області, повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Долучайтеся до опитування Makers Survey та розкажіть про потреби мейкерспейсу в регіоні

Tolocar проводить опитування для мейкерів. Його мета — дізнатися потреби спеціалістів з технологій, інженерів, дизайнерів, майстрів, які безпосередньо працюють з мейкерспейсами.

Мейкерспейси — це спільні робочі простори з різноманітним обладнанням, інструментами для створення й виготовлення продуктів та проєктів.

На Закарпатті зросла кількість ФОПів

Сьогодні ЗМІ опублікували аналітику щодо закриття ФОПів в Україні в умовах воєнного стану. За даними YouControl.Market, за перше півріччя 2024 року закриття ФОПів зросло на 54%, а компаній – на 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Голова ОВА Віктор Микита зауважив, що в цьому рейтингу немає Закарпаття, оскільки динаміка приросту кількості підприємців у нашому регіоні зросла на 21% у порівнянні з першим півріччям 2023 року, що на 11,3% більше, ніж загальний показник у країні.