Новини

Оновлений Обласний центр нейрохірургії і неврології стане одним із найпотужніших у країні – Білецький

Реконструкція будівлі Обласного центру нейрохірургії та неврології – один із проєктів-довгобудів Закарпаття. Запуск закладу в роботу – пріоритетне завдання для керівництва області.

Відповідно до договору реконструкцію Центру, що реалізується у межах амбітної програми Глави держави Володимира Зеленського «Велике будівництво», підрядник повинен завершити до кінця 2021 року.

Як поводитися під час візиту до Центру/пункту вакцинації та що робити після щеплення?

Продовжуємо відповідати на питання щодо вакцинації, які найбільше хвилюють закарпатців.

Сьогодні розкажемо про перебування в Центрі вакцинації чи пункті щеплення та як діяти після імунізації проти COVID-19.

Першочергово не забудьте взяти паспорт та ідентифікаційний код.

У селі Пийтерфолво влаштовують систему водовідведення

Заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка повідомив, що на Закарпатті продовжують відновлювати маршрути у прикордонній зоні.

Зокрема, триває капітальний ремонт дороги М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково».

Як зауважили в Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, в селі Пийтерфолво на Берегівщині підрядна організація встановлює дренажні водовідні лотки.

«Вакцинуватися необхідно, аби уникнути складного перебігу хвороби та її негативних наслідків для здоров'я», – Аліна Лошак

Знайомимося з краянами, які прийняли рішення захистити себе та рідних і вакцинувалися проти Covid-19.

23-річна Аліна Лошак працює держслужбовцем і щодня контактує з величезною кількістю людей, тому вирішила зробити щеплення, щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні інших.

Сьогодні дівчина імунізувалася у Центрі вакцинації в атріумі Закарпатської ОДА. Розповідає, що рішення прийняла зважено і перед цим проконсультувалася з сімейним лікарем.

На Закарпатті відкрили ще два «ковідні» відділення та розгорнули 170 додаткових ліжкомісць

У боротьбі з COVID-19 керівництво області та медики працюють на випередження, забезпечуючи усі можливості для госпіталізації та лікування пацієнтів.

На Закарпатті оновили перелік ліжкового фонду для лікування хворих на COVID-19: тепер ще два заклади охорони здоров’я з резервного фонду прийматимуть інфікованих.

Закарпаття нарощує темпи вакцинації

Ріст захворюваності, критична ситуація в інших областях, кількагодинні черги до центрів вакцинації у регіонах, що опинилися у «червоній» зоні, нововведення щодо користування громадським міжобласним та залізничним транспортом і допуск до роботи тільки вакцинованих стимулюють закарпатців імунізуватися від COVID-19. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

Оперативна інформація!

Ситуація щодо COVID-19 в Рахівському районі (за період поточного року) станом  на 21 жовтня 2021 року:

Планове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У Рахівській райдержадміністрації при виконуючому обов’язки голови районної державної адміністрації відбулося планове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засідання було запрошено боржників зі сплати єдиного соціального внеску для обговорення заходів, які будуть спрямовані на погашення існуючої заборгованості та недопущення її зростання в майбутньому.

У Рахові завершують ремонт автошляху національного значення

Дороги області відновлюють у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

«Ремонтні роботи на автошляху національного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів проводять безперебійно відповідно до усіх технічних вимог», – зазначив заступник очільника краю.

Володимир Зеленський у Головному центрі підготовки ДПСУ на Черкащині: Розвиток та реформування прикордонної служби – наше спільне завдання

У межах робочої поїздки до Черкаської області Президент Володимир Зеленський відвідав Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, розташований у с. Оршанець.

У цьому центрі здійснюється базова підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації особового складу ДПСУ. Щороку тут готують близько п’яти тисяч молодших спеціалістів для органів та підрозділів Держприкордонслужби. Зараз на навчанні перебуває 500 військовослужбовців.