Стартували щотижневі «Діалоги влади та бізнесу»

Уперше в такому форматі онлайн з місцевими підприємцями поспілкувався заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.

За його словами, цю платформу комунікації запровадили для того, щоб бути ближчими до бізнесу, знати про його потреби й проблеми, допомагати у розв’язанні.

Румунським будівельникам, які зводитимуть міст через Тису, дали дозвіл на перебування в Україні

Гарні новини щодо будівництва мосту через річку Тису, що зʼєднає Україну та Румунію, повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, Держприкордонслужба надала дозвіл на пропуск на територію України осіб та транспортних засобів від румунської сторони, які будуть виконувати будівельні роботи.

Ветерани та їхні родини можуть отримати 1,5 млн грн гривень на відкриття і розвиток бізнесу

Український ветеранський фонд Мінветеранів оголосив відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто почати власну справу».

За умовами конкурсу на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

Вимушені переселенці можуть отримати субсидію

ВПО, які не зареєстровані, але фактично проживають у квартирі чи будинку, мають право на субсидію.

Для цього не потрібно мати договір оренди. Щоб отримувати допомогу, до заяви треба додати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Закарпатська ОВА запроваджує щотижневі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу»

Щочетверга з 15:00 до 17:00 підприємці матимуть можливість обговорити актуальні питання з керівництвом області.

Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за попереднім записом за номером телефону департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА – (0312) 61-53-05. Також обов’язково потрібно зазначати короткий зміст питання, яке потребує розгляду.

Закарпаття представлене на міжнародній туристичній виставці в Берліні

У столиці Німеччині триває триденна міжнародна туристична виставка ITB Berlin. Консолідований стенд України, крім Державного агентства розвитку туризму, представляють Київ, Чернівці, Харків, Запоріжжя Рівне та Закарпаття, а також Ukrainian Hotel & Resort Association.

Команда обласного центру підготовки населення до нацспротиву взяла участь у страйкбольному турнірі у Львові

Команда Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву разом з бійцями 3 ОШБр та інструкторами Reservist взяла участь у страйкбольному турнірі у Львові. Про це повідомив очільник краю Віктор Микита.

Триває прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Держкомтелерадіо з 1 березня до 1 травня 2024 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Закарпаття планує прийняти близько 30 евакуйованих родин з дітьми

Закарпаття планує прийняти близько 30 родин з дітьми, евакуйованих із прифронтових населених пунктів, зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. На цьому під час зустрічі з представниками благодійного фонду «Save Ukraine» наголосив заступник голови ОВА Петро Добромільський.