Мирослав Білецький: "До кордону – по рівненькій дорозі"

За словами першого заступника голови ОДА Мирослава Білецького, цього року розвантажать найпопулярніший перехід на українсько-угорському кордоні у місті «Чоп».

"А все завдяки тому, що відремонтуємо дорогу від міста Берегове до КПП «Вилок» – КПП «Тисабеч»", - повідомив Мирослав Білецький.

Оперативна інформація!

Ситуація щодо COVID-19 в Рахівському районі (за період поточного року) станом на 28 лютого 2021 року:

«Від злагодженої роботи центральної та місцевої влади виграють українці в кожному куточку нашої держави», – Кирило Тимошенко

Започаткований Президентом України Конгрес місцевих та регіональних влад є новим форматом комунікації влади на всіх рівнях для підвищення добробуту людей. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко під час засідання Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30».

Президент на засіданні Ради розвитку громад та територій: Для остаточного завершення децентралізації маємо вирішити кілька важливих завдань

Для завершення децентралізації необхідно внести зміни до Конституції України щодо відносин між центральними та місцевими органами влади, а також ухвалити законодавство про місцеві референдуми та стосовно самоврядування у міських громадах. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час засідання Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30».

За минулу добу на Закарпатті виявлено 242 нові випадки захворювання на COVID-19

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 1 березня:

➡ за минулу добу у 242 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

✔ 30918 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

➡ загалом з початку пандемії у 40495 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 2801 медики та 2076 діти

Сьогодні стартує Всеукраїнський форум «Україна 30. Розвиток правосуддя»

1-3 березня у Києві проходитиме Всеукраїнський форум «Україна 30. Розвиток правосуддя».

1 березня участь у форумі візьме Президент України Володимир Зеленський.

У заході також візьмуть участь представники Офісу Президента, уряду, парламенту, дипломатичного корпусу країн G7 та профільні експерти.

Учасники форуму обговорять роль та місію Конституційного та Верховного судів, а також проект нового Кримінального кодексу та перспективи рекодифікації Цивільного кодексу України.

Мирослав Білецький: "Нам потрібні дієві методи впливу на населення у боротьбі з COVID-19"

Щоденно в області виявляють понад пів тисячі інфікованих COVID-19. Через кілька кілька днів частина цих людей потрапляє до лікарень та реанімаційних відділень.

Інформація про це звучить на всіх можливих каналах щодня. Попри це рівень інфікування зростає.

З робочим візитом на Закарпатті перебуває заступниця Міністра освіти і науки України

Систему освіти та надання інклюзивної освіти у закладах загальної середньої освіти Закарпаття проаналізувала Віра Рогова, заступниця Міністра освіти і науки України.

Керівництво облдержадміністрації, заступниця Міністра і представниця директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти обговорили питання ліквідації санаторних шкіл і функціонування професійно-технічних навчальних закладів області.

Оперативна інформація!

Ситуація щодо COVID-19 в Рахівському районі (за період поточного року) станом на 27 лютого 2021 року: