Новини

Румунія та Україна розпочинають спільну реалізацію Проєкту щодо транскордонного співробітництва між гірсько-рятувальними службами

Сьогодні у межах транскордонної співпраці між Україною та Румунією керівництво Рахівської РВА провело зустріч з консулом Румунії в Солотвино Граціаном-Флоріном Пирву, деканом Колегії адвокатів повіта Марамуреш, адвокатом Флоріном Андрейкуц, начальником Гірсько-рятувальної служби повіту Марамуреш, професором Даном Бенга.

В заході також взяли участь заступник начальника головного управління ДСНС України у Закарпатській області Ярослав Бабяк та голова Рахівської районної ради Діана Бабинець.

Розпочато прийом заявок за програмою "Власна справа"

1 лютого стартувала перша у 2023 році хвиля подачі заяв на отримання мікрогранту в рамках програми єРобота.

Власна справа - один із найпопулярніших проєктів у рамках урядової програми. За шість місяців 2022 року Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 22 претендентам із Закарпаття, з них 5 з числа внутрішньо переміщених осіб. Переможці отримали гранти на загальну суму понад 5 млн грн.

Завжди залишайтеся на зв’язку: в разі відсутності електроенергії чи інтернет-зв’язку налаштовуйте Українське Радіо на приймачах, що живляться від батарейок.

Зберігайте перелік FM-частот Українського Радіо в Закарпатській області:
Біловарці – 105,7 FM
Великий Березний – 104,3 FM
Добрянське – 100,5 FM
Красна – 104,6 FM
Міжгір’я – 106, 6 FM
Мукачево – 97,3 FM
Нижні Ворота – 105 FM

Чи можливо оформити довідку про інвалідність, якщо ви виїхали за кордон

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що під час воєнного стану встановлення інвалідності або проведення медико-соціальної експертизи українців, які вимушено перебувають за кордоном, МСЕК здійснюють екстериторіально і заочно.

Вакцинація дітей проти грипу: що варто знати?

Маленькі діти належать до групи ризику, для якої грип становить найбільшу небезпеку.Найкраща профілактика цього захворювання – щорічна вакцинація, що посилює здатність організму протистояти вірусам грипу. Дітям щеплення проти грипу можна починати робити з шести місяців.

Як швидко отримати митні послуги. Читайте Гід з державних послуг

Щодня українські митники здійснюють сотні операцій з контролю та переміщення вантажів через кордони, протидіють контрабанді та порушенням митних правил. Все це для того, щоб забезпечити швидке надходження гумдопомоги, а також роботу бізнесу всередині країни.

Закарпатці можуть безоплатно обміняти старі лампи розжарювання на енергоощадні

Закарпатці можуть безоплатно обміняти старі лампи розжарювання на сучасні економні в найближчому відділенні Укрпошти.

«Для цього треба залишити заявку на порталі Дія. Також буде можливість зробити це безпосередньо у поштовому відділенні», – повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

День пам'яті Героїв Крут

Сьогодні, 29 січня, ми вшановуємо пам'ять Героїв Крут - захисників УНР, які у 1918 році своїм подвигом вписали нову героїчну сторінку в історію України.

Для закарпатських студентів відкривають Зимову ІТ-школу

На Закарпатті для студентів відкривають Зимову ІТ-школу. Набір майбутніх фахівців на п’ятиденний інтенсив уже стартував, повідомив заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан.

ПАТРОНАТНА СІМ’Я: МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ДИТИНИ ЖИТИ В РОДИНІ

Сьогодні під головуванням Владіслава Кича та заступника голови райдержадміністрації Івана Молдавчука за участі служби у справах дітей райдержадміністрації та заступниками голів міської, селищних і сільської ради, які відають питаннями соціальної роботи, начальниками служб у справах дітей, а також, фахівцями соціальної роботи відбулась нарада із приводу активізації роботи щодо пошуку та підбору кандидатів у патронатні вихователі та впровадження на території району послуг патронату над дитиною.