Новини

Про роботу освітніх закладів області говорили на селекторній нараді під головуванням Олексія Петрова

Формування безпечних, комфортних та здорових умов навчання в закладах освіти, освітнього середовища, яке забезпечує оволодіння учнями компетентностями, необхідними для життя, формування культури безпечної та здорової поведінки – мета, визначена Національною стратегією розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, затвердженою Указом Президента України від 25 травня 2020 року № 195/2020.

3 млн 745 тис грн - заплатили за розмитнення товару на КПП «Тиса» за три дні!

Олексій Петров: 3 млн 745 тис грн - заплатили за розмитнення товару на КПП «Тиса» за три дні!

Це офіційні платежі, які надходять до бюджету! І це результат нашої спільної та злагодженої роботи – влади, правоохоронців, митників та прикордонників!

Усього за 3 дні на КПП «Тиса» оформлено
333 транспортні засоби.

Оперативна інформація!

Ситуація щодо COVID-19 в Рахівському районі станом на 10 годину 02 червня 2020 року:

- сорока дев’яти мешканцям Рахівського району (смт. Великий Бичків - 21, м. Рахів – 14, смт. Ясіня - 1, с. Луг – 2, с. Ділове - 1, с. Лазещина - 2, с. Росішка - 1, с. Розтоки - 7) встановлено діагноз COVID-19, з них: 2-є померли, 3-є хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні в обласному медичному закладі, 10-ро з ознаками ГРВІ у задовільному стані на самоізоляції;

Сьогодні в ОДА працюватиме «пряма» телефонна лінія

У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, у вівторок, 2 червня 2020 року, в облдержадміністрації діятиме пряма телефонна лінія «Запитай у влади». Її проведе заступик голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк. Громадяни можуть звертатися з особистих питань.

Звертатись з 17.00 до 18.00 за телефоном 0 800 502 70 80.

Від сьогодні на Закарпатті відновив роботу громадський транспорт!

Автобуси міські, міжміські та міжобласні вийшли на свої маршрути.Між усіма районними центрами області почав курсувати громадський транспорт.

Сьогодні їздили:

356 пригородніх автобусів

207 міжміських

30 міжобласних

Почали їздити і два приміські потяги.

✔ Маршрути :

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров проконтролював ситуацію на КПП “Тиса"

Уранці у пункті пропуску “Тиса”  окремі перевізники  заблокували рух на українсько-угорському кордоні. Вони відмовлялися розмитнювати товар, який завозили в Україну.  Керівник області особисто приїхав до пункту пропуску проконтролювати ситуацію.  Рух на КПП відновлено із 13 години.

З 1 червня запрацюють пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною

У Чопському прикордонному загоні повідомили, що з 1 червня
1 год 01 хв ночі київського часу( 00.01 середньоєвропейського) починають працювати такі КПП:

Ужгород- Вишнє Нємецке - відкрито для легкового та вантажного автомобільного сполучення, перетин пішоходів і велосипедистів не дозволено

Малий Березний –Убля – у повному обсязі

Україна і Угорщина зосередяться на розвитку торговельних відносин та розбудові прикордонної інфраструктури

29 травня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснив  свій перший закордонний візит до Угорщини у якості глави зовнішньополітичного відомства і зустрівся з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто.

Тривають ремонти доріг місцевого значення

Сьогодні роботи проводять на дорогах Хустського та Перечинського районів.
Зокрема:

Перечинський район, Тур'я -Поляна-Полянська Гута;