Новини

Про укриття

Шановні жителі Рахівського району!
Ворог продовжує систематичну масовану атаку!
До вашої уваги ІНТЕРАКТИВНА КАРТА З АДРЕСАМИ УКРИТТІВ У рахівському районі НА ВИПАДОК НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Війна на нашій землі, тому формула миру може бути тільки українська, – Володимир Зеленський

Україна надзвичайно зацікавлена в ініціативах інших держав щодо мирного врегулювання, але виключно на базі української формули миру. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах другої зустрічі Європейської політичної спільноти в Молдові.

Закликаємо власників вуличних вебкамер припинити онлайн-трансляції

Закликаємо власників вуличних вебкамер припинити онлайн-трансляції, бо ворог може використовувати їх для обстрілів України.

Україна вперше в історії очолила Європейську комісію Всесвітньої туристичної організації ООН

На 68-му засіданні Європейської комісії Всесвітньої туристичної організації ООН (ВТО ООН), що відбулось у Софії (Болгарія), Україну обрали головуючою у цьому органі.

Головування в комісії Європейського регіону відкриває Україні нові можливості для співпраці з країнами ЄС та світу на професійному міжнародному рівні.

Мінсоцполітики: Держава запустила програму єОздоровлення

Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною». Держава запустила програму єОздоровлення, тобто гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись батькам.

У межах проекту запроваджено новий механізм надання послуги з оздоровлення та відпочинку  дітей.

Шість критично важливих підприємств, установ та організацій Закарпаття уже забронювали 50% своїх працівників

99 закарпатських підприємств, установ та організацій визнали критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності регіону.

За словами заступника голови ОВА Василя Іванча, комісія продовжує і надалі засідати, розглядаючи заявки відповідно до визначених критеріїв.

Сервіси для батьків та дітей на Гіді з державних послуг

Добірка державних послуг, які допоможуть забезпечити фізичний, психологічний та соціальний розвиток маленьких українців

▪️ Комплексна послуга єМалятко

▪️ Призначення одноразової допомоги «Пакунок малюка» (бебі-бокс)

Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Сьогодні, 30 травня 2023 року, відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участі Пенсійного фонду, Державної податкової служби та Рахівського відділу державної виконавчої служби.

На засідання також було запрошено боржників зі сплати єдиного соціального внеску для обговорення заходів, які будуть спрямовані на погашення існуючої заборгованості та недопущення її зростання у майбутньому.