Новини

Посівна кампанія у Закарпатській області на завершальному етапі

На Закарпатті вже засіяли 95% запланованих площ, а це понад 106 тис. га. Посівна у всіх категоріях господарств добігає кінця, повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За його словами, на майже 45 тис. га засіяли кукурудзу. На близько 16 тис. га – сою, тут план перевиконали на 44%.

Відвідування окремих ділянок закарпатських туристичних маршрутів – під забороною

Закарпатцям та гостям регіону заборонено відвідувати окремі ділянки туристичних маршрутів у період дії воєнного стану. Таке рішення сьогодні прийняла Рада оборони області.

Йдеться про заборону відвідування таких ділянок туристичних маршрутів:

В Україні змінили правила перетину кордону автомобільними перевізниками

В Україні змінили правила перетину державного кордону для водіїв, які здійснюють перевезення медичних вантажів, гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ та інших військових формувань.

Тепер для перетину кордону перевізник має надати обґрунтування щодо обсягів вантажів та кількості транспортних засобів, необхідних для їхнього перевезення, у листах від:

На Закарпатті розширить присутність консультативна місія ЄС

Консультативна місія Європейського Союзу планує розширити присутність у Закарпатській області. Про це йшлося сьогодні на зустрічі заступника очільника краю Петра Добромільського з головою консультативної місії ЄС в Україні Антті Хартікайненом.

Громадам області передали дидактичні матеріали для дітей

Сьогодні заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський передав керівникам освітніх осередків регіону 72 дидактичні набори для дітей з особливими потребами.

На Закарпатті відзначили працівників екстреної медичної допомоги

Працівники «швидкої» – це ті люди, які першими приходять на допомогу, котрим іноді доводиться рятувати життя у надзвичайних чи екстремальних умовах, а в нинішніх реаліях – і під обстрілами, наражаючи себе на небезпеку.

Понад 322 млн грн держава спрямувала для допомоги переселенцям на Закарпатті

У Закарпатській області проводять виплати на підтримку вимушено переміщеним особам. 

Держава спрямувала на рахунки переселенців вже 322,9 млн грн. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОВА Віктор Мацола. 

За Проєктом USAID громади області отримають сучасне обладнання та техніку

Громади Закарпаття можуть стати партнерками Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» й отримати сучасне офісне обладнання та побутову техніку.

Сьогодні заступник голови ОВА Василь Іванчо з представниками ініціативи обговорили, зокрема, можливості закриття потреб щодо прийому та розміщення переселенців.

У Закарпатській ОВА провели брифінг щодо загальної епідситуації в регіоні

Епідеміологічне благополуччя, відсутність спалахів, а також масового поширення інфекційних хвороб, зокрема під час війни, є важливим компонентом національної безпеки. На цьому під час брифінгу наголосила Вікторія Тимчик, головна епідеміологиня Закарпаття.

«Закарпаття – лідер в Україні серед регіонів за кількістю релокованого бізнесу», – Віктор Микита

Закарпаття на першому місці серед регіонів України за кількістю релокованих підприємств. Як зауважив очільник ОВА Віктор Микита, таких високих показників вдалося досягти завдяки тісній і системній співпраці з Фондом державного майна.