Цікаве для бізнесу

ПРОГРАМА розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2015 – 2016 роки

Міжнародні контактні дні в Ужгороді для підприємств деревообробної галузі

Міжнародні контактні дні в Ужгороді для підприємств деревообробної галузіЗакарпатська Торгово-Промислова палата (ТПП) проводить 27 березня 2014 року в м. Ужгород „Міжнародні контактні дні” (МКД) за тематикою: „Лісозаготівля, деревообка. Деревообробне обладнання та технології. Виготовлення виробів з деревини. Меблева фурнітура.”

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії, на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України.

На попередніх зустрічах були представлені бізнесові кола 11 країн в тому числі  Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії Франції, Італії, на яких підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-95-50 факс 66-94-74.

e-mail: exib@tpp.uzhorod.ua

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Грушевського, 62, виставковий зал Закарпатської ТПП.

Початок о 10:00 к.ч.

Бажаючих прийняти участь у даному заході просимо повідомити Управління економічного розвитку і торгівлі Рахівської районної державної адміністрації, м.Рахів, вул.Миру, 1, каб.20, тел. 2-56-45, тел./факс 2-56-44, e-mail: ekon-rachiv@ukr.net

До уваги керівників підприємств та організацій району, приватних підприємців !

З метою запровадження проектів міжрегіональної співпраці та соціального партнерства, пошуку альтернативних шляхів підвищення економічної активності підприємств, розташованих на території Рахівського району, Рада голів державних адміністрацій запрошує підприємства, організації та підприємців – фізичних осіб до активної співпраці.

Переваги участі у проекті:

1. Започаткування нових відносин державного і приватного партнерства

2. Створення інформаційного майданчика міжрегіональної та міжвиробничої кооперації

3. Стимулювання виробництва місцевих товаровиробників без залучення інвестицій

4. Відродження реального сектору економіки

5. Створення нових робочих місць

6. Суттєве збільшення доходної частини бюджету

7. Можливість покращити соціальну інфраструктуру

8. Підвищення соціальних стандартів та нормативів для населення

9. Доступ до міжнародних „зачинених” (захоплених) ринків

10. Отримання доступу до нових технологій

11. Зниження платіжного дефіциту в балансі від імпортних товарів

Звертаємо увагу, що участь підприємств та організацій у запропонованому проекті безкоштовна та не потребує залучення додаткових коштів.

Для участі у запровадженні проектів міжрегіональної співпраці та соціального партнерства, необхідно надати управлінню економічного розвитку і торгівлі наступну інформацію:

• Найменування підприємства
  • Телефон
  • Мобільний
  • Веб-сайт
  • Індекс
  • Населений пункт
  • Адреса (вулиця, номер будинку, номер офісу)
  • Опис виду діяльності

За більш детальною інформацією звертатися в управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою м. Рахів, вул. Миру, 1, кабінет № 43.

Контактні телефони 2-56-44, 2-56-55, e-mail: ekon-rachiv@ukr.net

НКРЕ дала свою оцінку стосункам підприємців Рахівщини та Обленерго

До уваги керівникам підприємств та організацій району!

З метою створення Бази даних інноваційних та інвестиційних пропозицій для полегшення пошуку вітчизняних та закордонних інвесторів, а також створення спільних підприємств, Видавничий центр „Метр” пропонує відповісти, по можливості, на більшість пунктів анкети, вказавши повну назву та адресу підприємства:

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

1. Інвестиційна пропозиція:

1.1. Сформувати можливі пропозиції для інвестування

1.2. Можливі інші пропозиції

2. Наявна площа земельної ділянки (можливість виділення)

3. Характеристика інфраструктури:

3.1. Залізничний транспорт

3.2. Морський транспорт

3.3. Автошляхи, їх категорія

3.4. Наявність складських приміщень, їх характеристика

3.5. Наявність комунікацій

4. Наявність попереднього бізнес-плану та його характеристики

5. Обсяг інвестицій. Термін окупності.

6. Гарантії повернення інвестицій.

7. Місткість та наповнення ринку.

8. Імпортозаміщення, експорт

9. Оцінка державної підтримки галузі

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою:

01103, м.Київ, а/с 1

E-mail: stroikov39@mail.ru, metr@nbi.com.ua

Тел. (044) 529 – 87 – 10, (091) 333 – 55 – 05,

067 506 38 51, 050 380 27 21,

Факс: (044) 521 87 10

Ваша інформація буде розміщена на сторінках публікації „Київський літопис ХХІ століття. Науковий та інноваційно – інвестиційний потенціал України” у рамках проекту видавничого центру „Метр”.

Остання зміна сторінки: 16-01-2019 16:30