Керівництво РДА

Голова Рахівської районної державної адміністрації

Небила Олександр Петрович народився 26 вересня 1978 року. Громадянин України.

Освіта вища. У 2010 році закінчив Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю "Облік і аудит".

Трудову діяльність розпочав у 1996 в управлінні праці та соціального захисту населення Рахівської районної державної адміністрації на посаді соціального працівника Рахівського відділення соціальної допомоги, потім працював спеціалістом по призначенню допомог ІІ категорії. 

З квітня 2000 року Олександр Петрович почав працювати у Рахівському районному підрозділі Пенсійного фонду України: головним спеціалістом-програмістом, начальником відділу впровадження персоніфікованого обліку, заступником начальника управління, першим заступником начальника управління, до призначення на посаду голови райдержадміністрації -  начальник Рахівського відділу обслуговування громадян  Головного управління Пенсійного Фонду України в Закарпатській області.

Розпорядженням Президента України від 6 квітня 2021 року №413/2021–рп призначений головою Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області. 

Одружений. Має двох доньок та сина.

 

 Перший заступник голови Рахівської районної державної адміністрації

Турок Віктор Степанович народився 9 травня 1977 року.  Громадянин України.

Освіта вища. У 1999 році закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю „Міське будівництво і господарство”, здобув кваліфікацію інженера – будівельника та у 2010 році закінчив Івано – Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю ,,Державна служба”, отримав кваліфікацію – магістра.

Трудову діяльність розпочав у 1999 на посаді директора малого підприємства ,,Галактика”, потім працював майстром закритого акціонерного товариства ,,Верховина”. А з квітня 2001 року Віктор Степанович працює у Рахівській районній державній адміністрації: інженером по житлово – комунальному господарству; спеціалістом з територіального планування і забудови відділу містобудування та архітектури; начальника відділу містобудування та архітектури; заступником начальника, потім начальником управління економіки; начальником управління економічного розвитку і торгівлі, де працював до призначення заступником голови РДА  08.08.2014 розпорядженням  № 96/04-р.

Розпорядженням голови РДА від 04.09.2015 № 147/04-р призначений на посаду першого заступника голови Рахівської районної державної адміністрації.

Одружений. Має сина та двох доньок.

 

Заступник голови Рахівської районної державної адміністрації

Кобаса Наталія Юріївна народилася 28 червня 1986 року.  Громадянка України.

Освіта вища. У 2011 році закінчила Подільський державний аграрно-технічний університет за спеціальністю „Облік і аудит”, здобула кваліфікацію магістра та у 2019 році закінчила Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю ,,Публічне управління та адміністрування ”, отримала кваліфікацію – магістра.

Трудову діяльність розпочала у 2005 році на посаді контролера Заліщицького житлово-комунальне підприємства Тернопільської області. А з березня 2013 року Наталія Юріївна працювала у Рахівській районній державній адміністрації: головним спеціалістом відділу аналізу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, начальником архівного відділу райдержадміністрації, начальником відділу персоналу та правового забезпечення апарату райдержадміністрації, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Розпорядженням голови РДА від 17.05.2021 № 23-р призначена на посаду заступника голови Рахівської районної державної адміністрації.

Заміжня . Має сина та доньку.

 

 

 

Про Регламент районної державної адміністрації

Про  функції та повноваження голови, першого заступника та заступника голови районної державної адміністрації

Остання зміна сторінки: 04-06-2021 16:40