Для туриста

Кінні прогулянки

IMG_7138Якщо Вас приваблює краса первозданної природи і Ви хочете цікаво та з користю провести своє дозвілля, відчути гармонію душі та тіла, нескінченну радість і безтурботність – кінні прогулянки саме для Вас! Вони зможуть подарувати Вам незабутні відчуття! Адже всім відомо, що кінні прогулянки чудова річ для зняття емоційного стресу, профілактики хвороб хребта, дефектів постави, ішемічної хвороби серця, порушення обміну речовин та ще багато інших.

Здійснити прогулянку на конях Ви можете у фермерському господарстві „Агроспол”, що знаходиться в селі Луг. Познайомтесь з породами коней Гуцулик (місцева) і Гафлінгер (австрійський поні) та здійсніть незабутню поїздку в бричці або возі! Контактний телефон: (03132) 3-62-13.

1Фермерське господарство „Маріна М.Ю”, що знаходиться в селі Середнє Водяне, може запропонувати Вам можливість кінних прогулянок мальовничими околицями села. Контактна особа Маріна Іван Іванович, моб. тел. 097 456 00 00.

В селі Кваси, Ви також маєте можливість зайнятися активним кінним туризмом. В 6-ти садибах знаходяться 12 чудових коней, які з нетерпінням чекають на Вас! Детальну інформацію Ви можете отримати у Діміч Василя Юрійовича, тел. (03132) 3-24-18.

Остання зміна сторінки: 16-01-2019 13:46