Антикорупційна діяльність

Закон України ,,Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року визначає основні засади запобігання і протидії корупції в публічній і приватній сферах суспільних відносин, відшкодування завданої внаслідок вчинення корупційних правопорушень збитків, шкоди, поновлення порушених прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав чи інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Боротьба з корупцією здійснюється на основі правової регламентації діяльності державних органів, служб і осіб, уповноважених на виконання функцій держави, забезпечення гарантій прав та інтересів фізичних і юридичних осіб.

З метою запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, посилено відомчий контроль за дотриманням принципів прозорості та відкритості діяльності органів державної виконавчої влади.

Повідомлення та іншу інформацію, що стосується виявлення вищезазначених діянь, просимо надсилати на офіційну електронну адресу Рахівської райдержадміністрації admin@rakhiv-rda.gov.ua, за допомогою сервісу ,,Зворотній зв'язок" на офіційному веб-сайті РДА - rakhiv-rda.gov.ua, або телефонувати відповідальним працівникам, вказаних нище у таблиці.

Вайнагій Олена Миколаївна
Керівник апарату райдержадміністрації
(03132) 2-50-26
Відповідальна за координацію роботи з питань запобігання корупційним проявам

КАРАБІНЮК Микола Миколайович
Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації
тел. (03132) 2-50-28
Відповідальний за організацію роботи та виконання заходів з питань запобігання корупційним проявам

Про визначення відповідального за організацію роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами

Методичні рекомендації щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб. 

Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015—2017 роки

Розпорядження голови райдержадміністрації від 30.06.2017 № 174 Про Антикорупційну Програму Рахівської районної державної адміністрації на 2017 рік

Остання зміна сторінки: 18-10-2021 11:36