![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/1202005081523381.jpg?itok=wUQN9Cb8)
«Сьогодні, у День пам’яті та примирення, Україна разом з усім цивілізованим світом промовляє: Never again. Ніколи знову. Зараз це два найважливіших слова для історії людства та його майбутнього. Ми всі, а особливо молоде покоління, раді жити у світі, де панує повага та рівність, де немає місця ксенофобії та расизму. І ми не маємо права забути, яку ціну заплатили наші предки, щоб українці мали можливість жити в такому світі», – звернувся Володимир Зеленський до українців, вшанувавши пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Своє відеозвернення Глава держави записав неподалік села Півнівка на Луганщині, яке було першим населеним пунктом, де в грудні 1942 року почалося вигнання нацистських окупантів з української землі.
Остання зміна сторінки: 12-05-2020 08:55