Звернення голови РВА Олександра Небили

Шановні мешканці району! Дорогі земляки!
У цей непростий для країни час в першу чергу хочу зазначити – наша сила в єдності та стійкості.

Я вражений, які наші громадяни сьогодні сильні та згуртовані! Впевнені у своїх силах! Чоловіки готові до кінця захищати Батьківщину. У волонтерських пунктах багато жінок – кожен робить, що може. Усі на своєму місці. Зараз у нас з’явився шанс отримати своє власне українське майбутнє.

Дякую за злагоджену роботу!!! Окрема подяка теробороні, перевізникам, волонтерам, молоді та всім небайдужим!

Дякую всім, хто підтримує українських воїнів, хто готовий боронити Україну, нашу незалежність.

Ми відчуваємо значну підтримку, як від Уряду сусідніх країн, так і від українських громадян із-за кордону. Щодня отримуємо повідомлення із різних країн, де є чимало охочих зібрати і відправити в Україну гуманітарну допомогу.
Дякую нашим незмінним волонтерам та перевізникам за доставку вантажу та за щоденну працю заради забезпечення громади запасами в період ворожої агресії.

Зараз є два ключові напрямки роботи: найголовніше – підтримка наших військових на передовій і в межах району, допомога тимчасово переміщеним особам та підрозділам ТрО.
Приємно, що відчутна підтримка не тільки із-за кордону, а й від всіх мешканців району, які у ці дні показали себе як істинні благодійники і щиро допомагають переселенцям, армії. Цілодобова робота волонтерів розчулює до сліз.
Адже наша підтримка неймовірно потрібна тим, хто не покинув свої оселі, хто власними силами боронить рідні міста.

Для військових нині найбільш необхідними є захисне спорядження та медикаменти.
Дякую небайдужим, які у складі громадських, релігійних та інших організацій допомагають усім, хто цього потребує.
Дякую волонтерам та всім мешканцям Рахівщини які організували роботу з виготовлення маскувальних сіток для наших захисників, виготовлення протитанкових їжаків, які передають територіальній обороні.

Щира подяка всім, хто долучився і продовжує долучатися до збору гуманітарної допомоги, допомоги тимчасово переміщеним особам та підрозділам ТрО, до вирішення будь яких інших питань! Наша з вами волонтерська робота не зупиняється ні на мить. Дякую всім вам за добро й людяність, взаєморозуміння та допомогу одне одному.

Ми неодмінно переможемо. Відступати нам немає куди. За нами держава, за нами наші сім`ї, наше майбутнє.
Разом - ми сила. Рахівщина - це Україна!
Ми переможемо, ми – на своїй землі!
Слава Україні!
Героям слава!