Зустріч з головами територіальних громад та керівниками медичних установ району

Сьогодні, 2 березня 2023 року, в малому залі засідань Рахівської районної державної адміністрації відбулася зустріч з головами територіальних громад та керівниками медичних установ району.

Зустріч була проведена за ініціативою голови РДА-РВА Владіслава Кича з метою обговорення проблем та перспектив розвитку медичної галузі району. Під час зустрічі були розглянуті питання щодо стану справ в медичних установах району, ефективність роботи медичної галузі, діяльності медичних закладів в умовах воєнного стану та перспективи їх розвитку в 2023 році.

Зустріч пройшла конструктивно, всі учасники брали активну участь у обговоренні проблемних питань серед яких пакети надання медичної допомоги з НСЗУ, кадрова нестача лікарів сімейної медицини, залучення інвестицій, укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

По закінченню зустрічі Владіслав Кич подякував всім присутнім за щоденну плідну працю та зазначив, що забезпечення якісних медичних послуг – показник успішності розвитку району.

Остання зміна сторінки: 02-03-2023 16:14