ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ COVID -19 СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

За ініціативи голови Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова комунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті відвідала Ясінянську та Богданську ТГ.

У рамках візиту комунікативна група разом із представниками РДА, органів місцевого самоврядування спілкувалася з місцевими підприємцями, директорами шкіл, керівниками релігійних організацій та іншими жителями громад.

“Громади мають посилити роботу по вакцинальній кампанії. Інакше медицина просто не впорається, адже кількість хворих щоденно зростає”, – підкреслила регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області Вікторія Тимчик, зазначивши про необхідність додаткового інформування людей щодо імунізації. – “Тільки разом зможемо уберегти здоров‘я наших громадян і найбільш ефективна допомога в цьому питанні – саме вакцинація”

Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА, показав учасникам зустрічей відео та фото з «ковідного» відділення Центру легеневих хвороб в Ужгороді:

“Ці кадри змушують задуматися: чи варто жити й чекати, коли всі перехворіють, коли хтось інший вакцинується, чи коли під апаратом ШВЛ опиниться хтось, а не я. Ситуація з COVID-19 у наших руках, і від нас залежить, як швидко ми повернемося до звичного життя. Керівництво держави та області робить все для того, аби імунізація була зручною та доступною. Від населення потрібна лише свідомість, бажання та відповідальність за себе, своїх дітей та рідних”, - зауважив Роман Молдавчук

Представники комунікативної групи також відвідали пункти щеплення у громадах та поспілкувалися з медиками, які залучені до вакцинальної кампанії на місцях.

Інформаційно-роз'яснювальна робота щодо вакцинації проти COVID-19 з населенням – ефективна та серед пріоритетів”, - зауважив заступник голови Ужгородської РДА Віталій Дупин

Після візиту групи за один день в Богданській ТГ щепилося 18 осіб.

“Зупинимо пандемію COVID -19 спільними зусиллями: немає іншої альтернативи окрім вакцинації це єдиний спосіб убезпечитись від інфікування COVID-19”, - закликає усіх жителів громад перший заступник голови Рахівської райдержадміністрації Віктор Турок.

Остання зміна сторінки: 29-10-2021 10:38