Згадували імена кожного учасника бойових дій при Дебальцеві

Вчора, 18 лютого, у актовій залі РДА згадували імена кожного учасника бойових дій при Дебальцеві та віддавали шану їх подвигам.

Захід розпочався хвилиною мовчання у пам’ять про всіх загиблих захисників України та покладанням квітів до пам’ятних дощок героїв-рахів’ян: Василя Мартинюка, Василя Геніша, Олексія Калинюка, Михайла Марфича та Петра Гаджі. Після, до присутніх звернулися голови районних адміністрації та ради Віктор Медвідь і Василь Дан.

Очільники разом із військовим комісаром Рахівського РВК Сергієм Тимощуком з нагоди річниці тих кривавих подій неоголошеної Російсько-Української війни нагородили окремих воїнів-учасників: Роланда Басарабу, Дмитра Боднарюка, Володимира Юращука та Віталія Гриньківа.
Також, для присутніх виступили учні Рахівської ДМШ, квартет «Кучеряві Хлопці», співали Анна Гафіяк та Іванна Ролюк, а Ольга Слюсарчук читала вірш.

Остання зміна сторінки: 24-02-2020 15:06