![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61869bb51e4ef945275965.jpg?itok=gYs1KVMA)
За ініціативи голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова та сприяння Мукачівської греко-католицької єпархії та медичного центру «Prevention» завтра в Ужгороді у сквері ім. Марії Терезії діятиме пересувний пункт вакцинації.
«Ця чергова пілотна ініціатива покликана спростити краянам доступ до імунізації проти COVID-19. Вакцинація – це відповідальність кожного з нас», – підкреслив Анатолій Полосков.
Отримати щеплення у пункті вакцинації зможе кожен охочий з 9:00 до 16:00.
Адреса: вул. Капітульна, 4a/6 (навпроти Ужгородського греко-католицького кафедрального собору).
Остання зміна сторінки: 06-11-2021 17:24