Завдяки визначеним пріоритетам, Закарпатська митниця - лідер з наповнення бюджету

Наповнення Державного бюджету за рахунок митних платежів – на постійному контролі у голови Закарпатської облдержадміністрації Ігоря Бондаренка.

Так, завдяки скоординованим діям керівництва ОДА, Закарпатської митниці ДФС та правоохоронних органів, перерахування до Держбюджету у вересні поточного року становили 668,4 млн гривень, що на 181,8 млн грн більше за аналогічний період 2018 року. Виконання індикативу забезпечено на 130,2%. Тож, сьогодні Закарпатська митниця є лідером у митній системі з наповнення бюджету.

За 9 місяців п.р. Закарпатська митниця ДФС перерахувала до Державного бюджету на 1,3 млрд грн більше, ніж торік. А це - 5 млрд 381 млн грн податків та митних платежів. Це стало можливим завдяки сприянню легальному бізнесу, усуненню корупції, перекриттю тіньових і контрабандних потоків.

До слова, за вересень місяць 20 найпотужніших підприємств Закарпаття перерахували до Держбюджету майже 400 млн грн податків та зборів, а це майже 60% від загальної суми перерахувань.

- Впевнений, що Закарпатська митниця триматиметься у лідерах в митній системі, працюватиме прозоро, без нарікань з боку громадськості, бізнесу, стабільно наповнюватиме бюджет держави та буде взірцем і прикладом наслідування для інших митних установ, - підкреслив Ігор Бондаренко.

Остання зміна сторінки: 03-10-2019 12:51