Затверджений перспективний план області оприлюднив Кабмін!

Майже усі аргументи Закарпатської ОДА були враховані у повній мірі.

Цей план є збалансованим.

При формуванні спроможних ОТГ - передусім враховували думку громад, їхні аргументи. Особисто я провів багато зустрічей. Люди приїжджали із різних районів, спілкувалися багато годин. Усіх почули та дослухалися до волевиявлення громад.

Головне на що ми звертали увагу під час формування ОТГ – бажання самих мешканців об’єднуватися на базі спроможних населених пунктів. Щоб утворені громади були успішними і могли розвиватися, дуже важливий їхній економічний потенціал.

В основі була Методика формування спроможних громад. Усі громади області мають високий і середній рівень спроможності, жодної ОТГ із низьким рівнем.

Тому, нарешті, незважаючи на багаторічне гальмування формування спроможних ОТГ в області, цей процес запустили і наразі у нас є 64 ОТГ!

Олексій Петров

Остання зміна сторінки: 28-05-2020 16:56