Затвердили спільний план дій відповідно до рішення Ради оборони області про заборону відвідувати ліси

Відбулася робоча нарада керівництва Рахівського району з головами громад, керівниками структурних підрозділів та начальниками відповідних відділів та управлінь, ключовим питанням якої було обговорення безпекової ситуації в районі та створення належних умов для збереження життя та здоров’я громадян.

Зокрема, обговорили спільний план дій відповідно до рішення Ради оборони області про заборону відвідувати ліси і в’їжджати до них на транспортних засобах та іншій самохідній техніці.

Заслухали також інформацію щодо результатів оперативних комісійних обстежень фактичного стану об’єктів фонду укриттів ЦЗ, що знаходяться на території Рахівського району. А також порушили ряд проблемних питань щодо облаштування найпростіших укриттів закладів освіти місцевих рад.

Йшлося й про початок обстеження робочою групою мостів та мостових переходів державного та комунального значення, розташованих на території району.

За підсумками наради були прийняті відповідні рішення та дано низку доручень керівникам громад, відповідним районним структурам та профільним відділам Рахівської РВА.

Остання зміна сторінки: 03-08-2023 16:24