Засідання робочої групи з питань розроблення Перспективного плану формування спроможного госпітального кластера Рахівського району

28 лютого 2023 року №174 уряд прийняв постанову «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я», яка дає старт третьому етапу медичної реформи, під час якого планується створити у кожній області госпітальний округ. Відповідно до постанови уряду, у цих лікарнях повинно бути щонайменше 20 напрямів медичного обслуговування.

15 березня 2023 року під головуванням голови районної державної адміністрації – районної військової адміністрації Владіслава Кича відбулося засідання робочої групи з питань розроблення Перспективного плану формування спроможного госпітального кластера Рахівського району. До складу робочої групи включені голова районної ради, голови територіальних громад, керівники закладів охорони здоров’я району та структурні підрозділи РДА-РВА.

Під час засідання обговорили питання відповідної матеріально-технічної бази, структури, кадрового потенціалу закладів та відповідність визначеним напрямкам, які відповідно до постанови обов’язково повинні бути в загальних закладах охорони здоров’я та кластерних лікарнях.

Владіслав Кич наголосив всім присутнім, що у межах реформи суттєво покращиться маршрут пацієнта. Оскільки, найпростіші випадки лікуватимуться якомога ближче до пацієнта, в загальних лікарнях. У разі складніших проблем зі здоровʼям — хворого доставлятимуть у кластерні та надкластерні лікарні, які надаватимуть високоспеціалізовані послуги.

Остання зміна сторінки: 15-03-2023 22:03