Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації під головуванням Ольги Травіної

У четвер, 3 грудня, під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Ольги Травіної відбулося засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації, на якому було розглянуто два питання порядку денного.

Щодо першого питання робочою групою попередньо опрацьовано матеріали по девятьох вантажах від іноземних донорів на адресу чотирьох організацій – отримувачів гуманітарної допомоги.

Так, відповідно до поданих Закарпатським обласним благодійним фондом дітей-сиріт та інвалідів „Співчуття” (м. Ужгород) документів на 3 вантажі, у складі яких 1200 дитячих різдвяних подарунків, 300 різдвяних продуктових наборів, а також матраци, велосипеди, дитячі та інвалідні візки, які надійдуть в грудні цього року з Німеччини, планується розподілити для вихованців та персоналу Перечинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів та мешканців  Виноградівського району з числа ромського населення, яке потребує допомоги.

Вантажі для інших отримувачів, зокрема, на адресу Управління Закарпатської реформатської церкви (м. Берегово) з Угорщини з пшеничним борошном та для обласного благодійного фонду „Дім Милосердя” (с. Кам′яниця Ужгородського району) від донора з Норвегії з одноразовим пластиковим посудом, буде використано благодійниками для реалізації окремих програм (функціонування соціальної пекарні у м. Берегово та соціальної кухні з доставкою додому найменш захищеним громадянам безкоштовних гарячих обідів).

Допомога з країни Ліхтенштейн, що надійшла на адресу релігійної греко-католицької громади „Святого Великомученика Георгія Побідоносця” (м. Ужгород) – 4 вантажі загальною вагою більше 11 тонн, містить одяг, взуття, меблі, речі домашнього побуту, велосипеди, візки, ковдри, білизну, засоби реабілітації та інше. Речі розподілятимуться серед малозабезпеченого населення Великоберезнянського та Іршавського районів в якості додаткової соціальної підтримки.

Наразі робочою групою прийнято рішення надати всім вантажам статус гуманітарної допомоги.

Результатом розгляду другого питання порядку денного стало прийняття рішення про безоплатну передачу департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації легкового автомобіля, раніше визнаного гуманітарною допомогою, у власність особі з інвалідністю, яка користувалася цим транспортним засобом понад десять років.

Остання зміна сторінки: 07-12-2020 09:39