Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації

У четвер, 8 жовтня, під головуванням заступниці голови Закарпатської ОДА Ольги Травіної відбулося засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації, на якому було розглянуто три питання.

Так, робочою групою розглянуто заяви Закарпатського обласного благодійного фонду дітей-сиріт та інвалідів „Співчуття” та Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України про визнання гуманітарною допомогою вантажів відповідно з Німеччини вагою 2060 кг,  2890 кг та із Швейцарії – 1836 кг.

Предмети одного вантажу ЗОБФ „Співчуття” буде передано дитячим будинкам сімейного типу, які зареєстровані у Великоберезнянському районі. Інший вантаж буде розподілено спільно з представниками донора соціально незахищеним мешканцям, що проживають у ромському таборі в селі Пасіка Перечинського району.

Щодо вантажу на адресу Товариства Червоного Хреста – донором із Швейцарії подаровано реабілітаційне обладнання та матеріали для облаштування Комунального некомерційного підприємства „Закарпатський обласний дитячий санаторій „Малятко” Закарпатської обласної ради” для забезпечення надання закладом послуг реабілітаційного характеру дитячому населенню області.

За результатами розгляду зазначених заяв отримувачів допомоги робочою групою прийнято рішення рекомендувати голові облдержадміністрації видати розпорядження про надання зазначеним вантажам статусу гуманітарних.
Результатом розгляду другого та третього питань порядку денного стало прийняття позитивних рішень щодо безоплатної передачі департаментом соціального захисту населення ОДА трьох легкових автомобілів, раніше визнаних гуманітарною допомогою, у власність особам з інвалідністю, які користувалися цими транспортними засобами понад десять років, та члену сім’ї померлої особи з інвалідністю.

Остання зміна сторінки: 09-10-2020 09:39