Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Сьогодні, 30 травня 2023 року, відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участі Пенсійного фонду, Державної податкової служби та Рахівського відділу державної виконавчої служби.

На засідання також було запрошено боржників зі сплати єдиного соціального внеску для обговорення заходів, які будуть спрямовані на погашення існуючої заборгованості та недопущення її зростання у майбутньому.

Станом на 01 травня 2023 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району, відсутня.

Остання зміна сторінки: 30-05-2023 10:46