Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участі керівників Пенсійного фонду, податкової інспекції та районного відділу державної виконавчої служби.

17 листопада 2022 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участі керівників Пенсійного фонду, податкової інспекції та районного відділу державної виконавчої служби.

На засідання були запрошені боржники зі сплати єдиного соціального внеску для обговорення заходів, які будуть спрямовані на погашення існуючої заборгованості та недопущення її зростання у майбутньому.

Станом на 01 листопада 2022 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району, відсутня.

Остання зміна сторінки: 18-11-2022 12:50