Засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

Сьогодні під керівництвом Івана Молдавчука - заступника голови РДА-РВА відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей райоу.

В ході засідання присутні обговорили ряд важливих питань щодо якісного літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2023 році, враховуючи умови воєнного стану в Україні.

Акцентували увагу на моніторингу стану підготовки та проведення оздоровчої кампанії, якості надання послуг та безпеки перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку, а також відповідності усіх здорових та безпечних критеріїв у наданні послуг під час оздоровлення дітей.

Наголосили на необхідності забезпечення санітарно-епідемічного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства й норм охорони здоров'я та заходів щодо забезпечення протипожежної безпеки на об’єктах із постійним або тимчасовим перебуванням дітей.

За підсумками засідання рекомендовано територіальним громадам району забезпечити своєчасне виконання усіх законодавчих вимог щодо відкриття та належного функціонування дитячих таборів й пришкільних закладів системи позашкільної освіти до початку літнього відпочинкового періоду.

"Наше завдання - створити для дітей належні й комфортні умови перебування, аби їхній відпочинок та оздоровлення були максимально ефективними", - зазначив Іван Молдавчук

Остання зміна сторінки: 12-05-2023 13:38