Запуск платформи Дія Цифрова громада!

Платформа стане справжнім орієнтиром для регіональної цифровізації. Завдяки їй представники громад зможуть дізнаватися актуальну інформацію про:
✅Як громади можуть розпочати цифровізацію?
✅Як підключити інноваційні інструменти у своїй громаді.
✅Де брати потрібну інформацію, алгоритми, інструкції, шаблони документів для цифрової трансформації?
Пряму трансляцію презентації платформи Дія.Цифрова громада можна переглянути На офіційній сторінці Мінцифри у Facebook.
❓Коли
30 червня о 13:00
Спікери:
▪️ Вадим Бортник, директор Директорату регіональної цифровізації у Міністерстві цифрової трансформації України
▪️ Ілона Постемська, старша координаторка програм у Посольстві Швейцарії в Україні
▪️ Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.
Платформа запускається Міністерством цифрової трансформації за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Остання зміна сторінки: 30-07-2021 13:12