Запрошуємо взяти участь в обласному конкурсі журналістських робіт

До 20 травня потрібно подати заявку(подання) до департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м.Ужгород, пл.Народна, 4, каб.220, тел: 69-61-30, тел/факс 61-27-96, oda-press@ukrpost.ua.) Кожен учасник: творчі колективи редакцій газет, радіо, телебачення, інтернет-видання, окремі журналісти подають роботи, які мають авторський (творчий) характер (не більше 10 інформацій) та пакет документів на претендента для участі в творчому змаганні. Заявка може представляти індивідуальну роботу (у номінації кращий журналіст друкованого засобу масової інформації; кращий теле-радіожурналіст; кращий журналіст інтернет-видання), або ж бути представленою від колективу авторів на премію імені Василя Гренджі-Донського, які задовільнять конкурсним вимогам (див. Положення про конкурс ) та опубліковані з 15 квітня попереднього до 10 травня поточного року.

До подання на адресу відбіркової конкурсної комісії з присудження названих премій додаються: виписка з протоколів зборів колективу, творча біографія претендента, анотований список публікацій у друкованих засобах масової інформації, інтернет-виданнях – публіцистичні виступи, нариси, статті, кореспонденції; радіо - та телевізійні сюжети, фільми, продемонстровані по
телебаченню та озвучені на радіо (ксерокопії надрукованих матеріалів, аудіо-або аудіовізуальні носії).

На переможців очікують відповідні дипломи та грошові премії у розмірі по п’ять тисяч гривень у кожній номінації лауреатам обласної премії в галузі журналістики та десять тисяч гривень – редакційному колективу – Лауреату премії імені Василя Ґренджі-Донського.

Остання зміна сторінки: 07-05-2020 09:41