Закарпаття відвідали представники Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та делегація Австрійського Червоного Хреста

З робочим візитом Закарпаття сьогодні відвідали представники Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та делегація Австрійського Червоного Хреста.

Заступник голови ОВА Петро Добромільський зустрівся з керівником Представництва Девідом Фішером та іноземними партнерами. Разом вони відвідали осередок обласної організації Товариства Червоного Хреста в Ужгороді й обговорили ключові напрямки співпраці.

Петро Добромільський передусім подякував за вже надану комплексну допомогу тисячам закарпатців і вимушених переселенців у нашому регіоні. Йдеться про медичну, фармацевтичну і психосоціальну підтримку, про роботу загону швидкого реагування, 13 мобільних бригад, які виїжджають і працюють у найвіддаленіших населених пунктах, функціонування «банків одягу», пунктів видачі гумдопомоги тощо.

Голова представництва Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні Девід Фішер, котрий до того ж сьогодні вперше в нашому регіоні, високо відзначив роботу Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста. Також він зауважив, що основна мета візиту – дізнатися актуальні потреби ВПО й місцевого населення, щоб надавати їм необхідну підтримку ще більш ефективно.

Австрійський Червоний Хрест залишається одним із основних донорів обласної організації, тому важливо обговорити результати роботи й сформувати стратегію на наступні роки. На цьому наголосила Іванна Сабо, керівниця обласної організації Товариства Червоного Хреста. Зокрема, й надалі планують розвивати медичні сервіси та психосоціальні послуги в регіоні, проводити навчання з надання невідкладної допомоги, створювати інформаційні центри щодо профілактики туберкульозу, ВІЛ-інфекції тощо.

У межах візиту представники Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та делегація Австрійського Червоного Хреста також оглянули відділ реагування на надзвичайні ситуації обласної організації ТЧХУ, пункт видачі гуманітарної допомоги в одній із районних філій та інші локації.

Остання зміна сторінки: 12-10-2023 09:31