Закарпаття відвідали німецькі партнери з організації PDUM

З робочим візитом на Закарпатті перебувають представники громадської організації «Партнерство Німеччина – Україна/Молдова» (PDUM). Заступник голови ОВА Василь Іванчо провів зустріч з іноземною делегацією на чолі з ексмером міста Дармштадт, керівником організації Йохеном Парчем.

Вони обговорили посилення енергетичної безпеки Закарпаття, роботу місцевого й релокованого бізнесу в умовах відключень електроенергії, будівництво реабілітаційного центру та інше.

Василь Іванчо зосередив увагу на плані забезпечення життєдіяльності населення електроенергією, стабільної роботи бізнесу та розвитку економіки району в умовах дефіциту централізованого енергопостачання. Зокрема, йшлося про перспективи створення децентралізованої інфраструктури для генерації електроенергії з відновлювальних джерел та газу.

«Для потужних компаній хорошим варіантом у цьому випадку було б встановлення автономних газових станцій, що зменшить навантаження на енергосистему і підвищить енергетичну незалежність регіону. Тому є потреба в такому обладнанні, і підтримка партнерів у цьому процесі була б дуже корисною», – зауважив Василь Іванчо.

На зустрічі також обговорили проєкт «4.5.0. Recovery Center». Будівництво реабілітаційного центру для ветеранів в Ужгороді вже підтримали кілька країн Європи. Тож ішлося, зокрема, й про важливість сприяння з боку німецьких партнерів в обміні досвідом та навчанні українських спеціалістів.

Остання зміна сторінки: 08-07-2024 11:08