![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-16_16-00-03.jpg?itok=ahlGF4P-)
Логістичний центр при ОВА та хаб гуманітарної допомоги на базі заводу «Єврокар» працюють із 3 березня. За цей час у регіони, де тривають активні бойові дії, вдалося відправити більш ніж 100 вагонів, або понад 6 тисяч тонн, із найнеобхіднішим: ліками, продуктами харчування (зокрема й дитячим), водою, гігієнічними засобами та підгузками, матрацами і карематами, термобілизною і одягом. Про це повідомив Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської ОВА.
«Ці прості речі у мирному житті стали дуже потрібними для наших військових у розпал війни. Усього цього потребують ті, хто в оточенні та під обстрілами окупанта», – зазначив Мирослав Білецький.
За його словами, Італія, Німеччина, Угорщина, Словаччина, Хорватія, Швейцарія та багато інших країн не зупиняються і продовжують надсилати гуманітарні вантажі в Україну. Місцеві жителі, діаспора, бізнес допомагають українцям усім, чим можуть.
Остання зміна сторінки: 16-03-2022 16:01