Закарпаття серед лідерів за темпами росту надходжень до місцевих бюджетів

Протягом дев’ять місяців поточного року Закарпаття перевиконало бюджет. Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За його словами, стабільне наповнення бюджетів краю – важливий елемент, котрий, зокрема, сприяє боротьбі з ворогом і стимулює розвиток Закарпаття та України в цілому.

Так, 6 млрд 212 млн грн податків, зборів та інших доходів мобілізували до загального фонду місцевих бюджетів області. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року спостерігається збільшення надходжень на понад 1 млрд 708 млн грн. Василь Іванчо наголосив, що у відсотковому співвідношенні темпів росту, а це майже 138%, наш край серед лідерів.

Водночас Закарпаття — у четвірці регіонів, котрі забезпечили приріст надходжень ПДФО до відповідного періоду 2021 року на понад 50%, – це 1 млрд 699 млн грн.

До того ж упродовж дев’яти місяців до обласного бюджету спрямували 981,8 млн грн, що на 14% перевищує затверджені показники та на майже 42% більше факту минулого року.

51 територіальна громада у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року має позитивний темп росту надходжень до бюджетів. Найкращі показники і за фактичними надходженнями, і відповідно до минулого року в Мукачівської та Ужгородської ТГ.

«Варто відзначити, що таке наповнення бюджету сьогодні є можливим завдяки платникам податків, котрі попри складний час продовжують працювати, військовим, які сплачують ПДФО, місцевому та релокованому бізнесу, котрий створює робочі місця.

Ми ж своєю чергою допомагаємо нашим захисникам, впроваджуємо ініціативи, спрямовані на підтримку краян, вимушених переселенців та підприємств», – резюмував Василь Іванчо.

Остання зміна сторінки: 07-10-2022 20:20