![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/371887100_317484684141089_4227454598922857589_n.jpg?itok=7NEi5Il7)
Під патронатом нашої області перебувають деокуповані селище Велика Олександрівка й село Новопавлівка Бериславського району. Основне завдання – зафіксувати обсяги руйнувань, до початку холодів відбудувати оселі місцевих мешканців, іншу інфраструктуру та створити умови, щоб люди поверталися додому.
Зокрема, у Великій Олександрівці закарпатці й підрядні організації вже відремонтували 21 житловий будинок. Ще на 18 пошкоджених об’єктах роботи тривають.
Руйнування значні: подекуди треба відновлювати весь дах, укріплювати міжповерхові перекриття, замінювати вибиті вікна, двері тощо.
Станом на зараз у селищі працюють 6 підрядних організацій. Більшість із них – з Кривого Рогу, оскільки це чи не найближче велике місто, звідки можна оперативно доставити будматеріали. Роботи проводять коштом обласного бюджету та територіальних громад Закарпаття
Загалом на Херсонщині за проєктом Президента «Пліч-о-пліч» планують відновити понад 100 сіл і селищ
Остання зміна сторінки: 31-08-2023 11:42