![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/369690149_609751464662741_4265905627112256890_n.jpg?itok=Wuf8yQ_I)
.На допомогу чекає й 74-річна Катерина Гузій, жителька Великої Олександрівки. В її будинку потрібно замінити пошкоджене вікно та відремонтувати дрібно посічений дах.
«Дощі розмивають стелю нашого дому, тому вона вже почала відвалюватися. Самотужки впоратися несила, тож дуже чекаємо, коли майстри відремонтують оселю», – ділиться жінка.
Разом із чоловіком і сином пані Катерина переховувалася від ворожих обстрілів у підвалі сусідського будинку. Вона також згадує, що там не було зв’язку, тому вони весь час боялися, що туди може прилетіти снаряд, а ніхто й не знатиме.
Родина Гузій майже два місяці прожила в окупації, перш ніж їх вмовили евакуюватися до Кривого Рогу. За той час у хаті побували російські мародери, але нічого цінного там не знайшли.
Згодом пані Катерина дізналася від знайомих, що оселю пошкодило потужною вибуховою хвилею від влучання ворожого снаряду в сусідній будинок, а потім «прилетіло» і на її подвір’я. Постраждала не тільки хата, а й господарські будівлі та кухня.
Відновлення Великої Олександрівки триває, тож незабаром пошкоджений будинок родини Гузій також відремонтують. Нагадаємо, що в селищі російські окупанти пошкодили майже 500 об’єктів житлової інфраструктури.
Закарпатці активно допомагають відбудовувати населений пункт та домівки місцевих мешканців. Ремонтні роботи тривають
Остання зміна сторінки: 25-08-2023 12:00