Закарпаття презентувало румунським партнерам проєкт Обласного реабілітаційного центру

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Александру Віктором Мікулою та головою Румунської агенції розвитку міжнародної співпраці «RoAid» Даніелою Добре.

Разом вони обговорили питання транскордонного співробітництва наших країн, серед яких розбудова інфраструктури, підтримка вимушених переселенців, ЗСУ тощо. Віктор Микита також подякував пану Послу за організацію відпочинку для сотень українських дітей у Румунії цього літа.

Йшлося й про будівництво транспортного мосту, який з’єднає Україну та Румунію в межах нового пункту перетину кордону – біля села Біла Церква над Тисою. Тут, за словами очільника Закарпаття, є великий прогрес. Зараз триває перший етап будівельних робіт, на черзі – узгодження та підписання додаткових міжнародних документів.

Під час зустрічі голова ОВА Віктор Микита разом із керівником Проєктного офісу з реалізації концепту Закарпатського обласного реабілітаційного центру Тарасом Гайдуком презентували іноземним партнерам концепцію «4.5.0. Recovery center Transkarpathia», який втілюють спільно з громадою та нашими закордонними партнерами.

Керівництво області закликало румунських колег приєднатися до реалізації проєкту в межах співпраці з Румунською агенцією розвитку міжнародної співпраці «RoAid».

«Маємо підтримку та спільне бачення подальшого руху в цьому кейсі. Дякую за увагу до наших ветеранів», – прокоментував Віктор Микита, подякувавши насамкінець Надзвичайному і Повноважному Послу Румунії в Україні Александру Віктору Мікулі за постійну підтримку нашої країни й Закарпаття зокрема.

Остання зміна сторінки: 26-09-2023 09:44