![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/190925_news-09-30.jpg?itok=UmP43tE4)
20 вересня 2019 року у санаторному комплексі «Деренівська купіль» відбулася конференція «Нові послуги в бальнеології та Wellness Закарпаття».
У конференції взяли участь представники санаторно-оздоровчих закладів та громадських організацій у сфері туризму, іноземні партнери, науковці тафахівці структурних підрозділів з питань розвитку туризму райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад.
Основна мета заходу – збереження та ефективне використання лікувальних ресурсів, обмін досвідом та налагодження співпраці з іноземними партнерами,забезпечення оздоровчих та рекреаційних послугвідповідно до європейських стандартів.
Учасники заходу ознайомилися з інфраструктурою на території комплексу «Деренівська купіль» та спектром наявних лікувально-оздоровчих послуг.
Остання зміна сторінки: 28-09-2019 19:48