![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/634ee70ce0ef9203138845.jpg?itok=TR7gvYta)
Сьогодні область отримала 1050 ліжок з матрацами для вимушено перемішених осіб. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.
«Меблі розподілимо у 28 закладів у громадах краю, котрі нещодавно облаштували для середньострокового проживання переселенців. Завдяки цьому вдалося створити додаткові місця й зробити перебування ВПО в нашому регіоні ще комфортнішим», – зазначив заступник очільника області.
За його словами, в цих локаціях розселятимуть внутрішньо переміщених осіб особливо вразливих категорій, зокрема багатодітні сім’ї, тих, котрі мають дітей з інвалідністю, людей з інвалідністю, старшого віку тощо.
Петро Добромільський подякував віцепрем’єр-міністру - міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірині Верещук і міжнародним організаціям за таку необхідну допомогу.
Остання зміна сторінки: 18-10-2022 21:24