![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/191209_news-11-16.jpg?itok=AXCX9UXF)
Щороку 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
З цієї нагоди у п’ятницю, 13 грудня, у малій залі будівлі обласної державної адміністрації та обласної ради (площа Народна, 4, ІІ поверх) відбудеться зустріч керівництва області з активом громадських організацій чорнобильців. Йтиметься про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та виконання меморандуму про взаємодію і співробітництво між Закарпатською обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Союз Чорнобиль України» Закарпатської області.
Початок об 11.00 год.
Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення події.
Пресслужба ОДА
Остання зміна сторінки: 13-12-2019 10:43