![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6258291004aa0651012468.jpg?itok=i_BrpCRG)
Центри надання адмінпослуг Закарпаття приймають фахівців з інших регіонів України за проєктом PROSTO. Ініціатива пропонує можливість працювати за основним місцем роботи громадянам, які вимушено переїхали через воєнні дії.
«У відділах ЦНАПів області є понад 10 актуальних вакансій для керівників та персоналу. У центрах надання адміністративних послуг Виноградівської та Ужгородської міських рад уже працевлаштували 3 осіб з-поміж переселенців», — повідомив заступник голови ОВА Олександр Пацкан.
Проєкт PROSTO реалізовують за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Мінрегіону з метою підтримки місцевого самоврядування у сфері надання доступних та якісних послуг у громадах.
Остання зміна сторінки: 14-04-2022 19:44