Закарпатська та Тернопільська області розвиватимуть співпрацю у сфері туризму

Сьогодні, на Тернопіллі, управління туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації спільно з Агенцією регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної ради, взяли участь в робочій нараді за участі заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Віктора Устенко та заступника управління туризму Тернопільської облдержадміністрації Ростислава Яцків.

Метою зустрічі є налагодження співпраці між Закарпатською та Тернопільською областями.

Зокрема, говорилось про збереження замків, створення та промоцію туристичних локацій.
Начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанна Готра поділилася досвідом промоції туристичного продукту.

Директор Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної ради Михайло Данканич зазначив:

«Тернопільська область одна із перших, хто надав якісний контент для створення туристичного застосунку LOCAL. Завдяки отриманій інформації нам вдалося розробили додаток для туристів. Відтепер люди, які хочуть відвідати Закарпатську, Тернопільську області мають «електронний помічник». Завдяки якому можна знайти автентичні локації, дізнатись багато цікавинок. Садиби, ресторани місцевої кухні, краєвиди — все це відображається на карті у застосунку».

Дякуємо колегам з Тернопільщини за плідну співпрацю.

Управління туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 22-01-2021 08:25