![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/03005fng-a293-1200x0-980x688.jpg?itok=HITG0YrG)
Ужгородська школа №3 долучиться до пілотного проєкту «Інформатика NewG». Про це інформує заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан.
«Ініціатива спрямована на вдосконалення уроків інформатики в освітніх осередках. Школярі здобуватимуть актуальні знання за новою програмою та зможуть ще краще розкрити свій потенціал у галузі IT-технологій. Відповідні навчання для підвищення кваліфікації проходитимуть і педагоги», – наголосив Олександр Пацкан.
За його словами, проєкт «Інформатика NewG» масштабують і на інші заклади освіти області, адже в сучасних умовах цифрова грамотність населення – це одна зі складових безпеки держави.
Ініціативу реалізовують у межах реформи IT-освіти Мінцифра та Міністерство освіти і науки України за підтримки програми EU4DigitalAU (FIIAPP).
Остання зміна сторінки: 21-07-2022 13:20