![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/42c19819-6d21-4ec0-9962-94ccbc3e4d9b.jpg?itok=zYbSrE7p)
Якщо зранку вся Україна (окрім Івано-Франківської області) була у «жовтій» зоні, то станом на цю хвилину зонування змінилося. За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатська область опинилася у «помаранчевій» зоні.
Анатолій Полосков: "Колір не має значення, адже відтепер у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки діють ті самі обмеження, що й у «помаранчевій".
Голова Закарпатської ОДА провів позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.
Анатолій Полосков:
"Така ситуація у нас складається після активних новорічних святкувань. Понад 60 % госпіталізованих потребують додаткової кисневої терапії. Наші лікарні заповнені на 72%. 6 із 17 опорних закладів охорони здоров’я заповнені вщент, або ж мають 1-2 вільних ліжка. Найбільш критична ситуація сьогодні у Берегові та Ужгороді".
За словами очільника області, якщо сьогодні кожен з нас не дотримуватиметься особистих заходів безпеки – не носитиме маску, не буде дезінфікувати руки, вже наступного тижня пацієнти лежатимуть у коридорах лікарень, а Закарпаття буде в «червоній» зоні з відповідними наслідками для бізнесу та людей.
Остання зміна сторінки: 25-02-2021 09:46