![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/0f674a5d9d165a1f09ba9bcf5afa9593.jpg?itok=s7Q0AANn)
Дорогі діти, батьки, вчителі! Прийміть щирі вітання з 1 вересня - Днем знань! Це день, з якого починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових знань, до самостійного життя. Бажаю всім учням гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Хай новий навчальний рік відкриє для молоді нові можливості у досягненні омріяної мети, підкоренні вершин знань, педагогам принесе задоволення від праці, батькам додасть упевненості в освіченості й щасливій долі своїх дітей. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління. З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями!
Остання зміна сторінки: 01-09-2022 08:36