![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/eeac630dce36156873d5aecc5dd7d7c6_w960.jpg?itok=I0F6WY3E)
Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Шануймо те, що нас об’єднує! З Днем Державного Прапора, Україно!
Остання зміна сторінки: 23-08-2022 09:08