![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/34851a80bbdc060d79d215661dc293bf.jpg?itok=HF7kyBW3)
Щороку, 6 вересня, згідно Указу Президента в Україні відзначають професійне свято – День адміністратора центру надання адміністративних послуг, враховуючи їх важливу роль у забезпеченні наближення адміністративних послуг до громадян.
Шановні адміністратори, бажаємо вам міцного здоров'я, вдячних відвідувачів, пошани від керівництва та нових звершень. Впевнені, що саме ваша наполеглива праця приведе Україну до процвітання, а її народ - до щасливого життя.
Остання зміна сторінки: 06-09-2021 09:06