єВідновлення: заяву на отримання допомоги тепер можна подати через ЦНАП або нотаріусів

Заяву можна подати через будь-який ЦНАП на території України. Також оновлення дає змогу громадянам подавати заяву через уповноваженого представника. Раніше українці могли подати заяву на отримання грошової допомоги тільки через застосунок Дії.

Для подачі заяви необхідно:

- звернутися до ЦНАПу або нотаріуса, маючи лише ідентифікаційний код, паспорт та електронну пошту;

- у разі наявності пільгової категорії – надати документ, що її підтверджує;

- якщо заяву подає уповноважена особа – має бути довіреність на виконання правочину.

Наголошуємо – для подачі заяви право власності на житло має обов’язково бути зареєстрованим в Державному реєстрі речових прав.

Програма єВідновлення стартувала 10 травня 2023 року. Вже понад 62 тисяч громадян подали заяви на отримання допомоги, а 26,5 тисячі отримали виплати для відновлення пошкодженого житла.

Послуга отримання компенсації за знищене та пошкоджене житло єВідновлення була розроблена у співпраці Міністерства розвитку громад територій та інфраструктури України та Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Остання зміна сторінки: 12-12-2023 14:37