Ввідбулася нарада щодо розвитку вівчарства у Рахівському районі

Сьогодні під головуванням Владіслава Кича — голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, за участі заступників голови, структурних підрозділів районної військової адміністрації, голів Богданської сільської та Ясінянської селищної рад та голови районної ради відбулася нарада щодо розвитку вівчарства у Рахівському районі.

Обговорили питання створення Центру підтримки та розвитку вівчарства на території Рахівського району. Визначали місця розташування майбутніх інфраструктурних об’єктів галузі вівчарства (Центр підтримки та розвитку вівчарства, забійний пункт, об’єкти кормовиробництва та утилізації продуктів забою тварин) на території Рахівського району та потребу в закупівлі поголів’я овець покращених породних груп.

Також було обговорено питання відновлення історичного виробництва сиру „Емменталь” на полонині „Менчул”.

Остання зміна сторінки: 03-04-2023 16:44