Вшанування Дня пам'яті жертв політичних репресій

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначають День пам'яті жертв політичних репресій. Цей день встановлений Указом Президента України у 2007 році, з метою гідного вшанування пам'яті репресованих українців, донесення до суспільства та світової спільноти об'єктивної інформації про злочини, вчинені у XX столітті комуністичним тоталітарним режимом на території України.

У суботу, 16 травня, напередодні Дня вшанування пам'яті жертв політичних репресій, в Ужгороді відбудеться покладання квітів до пам'ятника встановленого на честь постраждалих від насильницького  впровадження комуністичної ідеології.

У заході, який відбудеться у сквері Небесної Сотні на вулиці Ракоці, візьмуть участь керівники облдержадміністрації, міський голова Ужгорода, та учасники Закарпатської обласної організації "Всеукраїнського товариства політичних в'язнів та репресованих". Початок об 11:00 годині.

У День вшанування пам'яті жертв політичних репресій, 17 травня, буде обмежено розважальні заходи, на будинках та спорудах приспустять Державний Прапор України.

ПРИМІТКА:
Заходи до Дня пам’яті жертв політичних репресій відбудуться в умовах неухильного дотримання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211  «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Остання зміна сторінки: 14-05-2020 09:20