Вшанували учасників бойових дій на території інших держав і 35-ту річницю виведення військ з Афганістану

Сьогодні ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав і 35-ту річницю виведення військ з Афганістану.
Це день, коли ми згадуємо наших воїнів, які не злякалися вогню і сталі, які захищали честь і гідність нашої Батьківщини.
З нагоди вшанування воїнів-інтернаціоналістів відбулося покладання квітів та мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям в Рахові. У заходах взяли участь керівництво району та міста, територіальних громад району, члени районної організації ветеранів Афганістану, колишні воїни-афганці, їх родини, місцеві військові та жителі району.
Війна в чужій країні залишила гіркий, болючий слід у долях українських родин.
Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто сьогодні не з нами.
На жаль, сьогодні українцям знову доводиться відчувати руйнівний відбиток війни. Чимало «афганців» та ветеранів інших війн і сьогодні добровільно стали на захист рідної землі від російських загарбників.
Усім тим, хто сьогодні в строю, захищає територіальну цілісність нашої держави, дякуємо за мужність, патріотизм, за те, що виборюєте мирне небо для кожного з нас.
Світла памʼять усім полеглим!

Остання зміна сторінки: 15-02-2024 16:23