![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6272d43462040170369910.jpg?itok=KHCNdGzH)
Керівництво області продовжує працювати на місці ракетного удару по електропідстанції на Воловеччині. Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита зауважив, що зараз займаються питанням щодо відновлення домогосподарств, які постраждали внаслідок влучання ракети. У громаді невідкладно створили 2 комісії, котрі проводять обстеження пошкоджених житлових будинків, актування збитків і надають допомогу в ремонті інфраструктури. «Все відновимо та відремонтуємо. Воловець уже функціонує у звичайному режимі. Дякую громаді за згуртованість та оперативність», — наголосив Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 05-05-2022 08:42