Військовослужбовці з усієї країни піднімуться на Говерлу

11 лютого на Рахівщині стартував національно-патріотичний захід із залученням діючих військовослужбовців Збройних Сил України, під гаслом: ,,Військовий похід – загартованих війною’’.

Відтак, на базі Рахівського районного військового комісаріату відбувся збір учасників заходу з усієї України, а саме: військовослужбовців оперативного командування ,,Захід”, ,,Північ’’, ,,Південь”, ,,Схід”, сухопутних військ Збройних Сил України, військово-морських, повітряних сил, десантно-штурмових військ, сил спеціальних операцій, а також військових капеланів синоду військового духовенства Православної Церкви України.

Привітати учасників заходу завітали голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь та в.п. Рахівського міського голови Дмитро Брехлічук. У своєму виступі очільник РДА зазначив, що пишається військовослужбовцями Збройних Сил України, подякував вищому військовому керівництву України за організацію національно-патріотичного заходу на території Рахівщини, і побажав наснаги та Божої благодаті всім українським родинам, а учасникам національно-патріотичного заходу – успішного сходження на Говерлу.

В рамках патріотичного заходу військовослужбовці провели тематичні зустрічі з молоддю Рахівщини, розповіли про героїчні вчинки військовослужбовців Збройних Сил України під час захисту країни від російсько-окупаційних війсь на Сході, а також про перспективи проходження військової строкової служби та військової служби за контрактом.

За сприяння в організації заходу, Олександр Павлюк, представник  оперативного командування «Захід», полковник Микола Журавльов, заступник Голови СУВД, протоієрей Дмитро Каран і військовий священик Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, протоієрей Дмитро Присяжний, подарували очільнику Рахівщини образ святого Миколая Чудотворця.

З благословення митрополита Черкаського і Чигиринського, голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України, в Рахівському військовому комісаріаті звершили молебень за перемогу.

Опісля заходів у військову комісаріаті, учасники попрямували до села Лазещина аби здійснити сходження на найвищу вершину Карпат – гору Говерлу.

Організатор національно-патріотичного заходу ,,Військовий похід – загартованих війною’’, громадська організація ,,Українська Військову Організація СПАС-23”.

Остання зміна сторінки: 14-02-2020 14:35